امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۰۲:۵۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 91763
تاریخ انتشار: ۷ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 33
علی ایرانپور نماینده مردم مبارکه در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،‌ با اشاره به ...

علی ایرانپور نماینده مردم مبارکه در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،‌ با اشاره به شکایت جمعی از نمایندگان به کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی از سازمان ثبت اسناد و املاک، خواستار رعایت قانون از سوی این سازمان شد.

وی همچنین با انتقاد از اظهارات یکی از معاونین سازمان ثبت اسناد و املاک تصریح کرد: چنین اظهاراتی نباید از سوی مسئولان بیان شود زیرا مجلس شورای اسلامی به عنوان دستگاه نظارتی بر عملکرد سایر نهادها نظارت می‌کند و سعی در احقاق حقوق ملت دارد.

نماینده مردم مبارکه در مجلس شورای اسلامی با تائید اظهارات سخنگوی کمیسیون اصل 90 خانه ملت درباره جزئیات جلسه این کمیسیون با رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک، اظهار داشت: انتظار ما از سازمان ثبت اسناد و املاک و همچنین سایر نهادها عمل به قانون است.

ایرانپور اضافه کرد: دلیل پیگیری مسائل مربوط به سازمان ثبت اسناد و املاک از سوی کمیسیون اصل 90 شکایت نمایندگان و علت شکایت نمایندگان نیز مطالبات عمومی بوده است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها