امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۰۶:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 91779
تاریخ انتشار: ۷ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 20
حسن سرخوش در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس با اشاره به نزدیک شدن به ایام ماه مبارک رمضان گفت: در ماه مبارک رمضان که عمره 21 روزه است و از اول تیرماه ...

حسن سرخوش در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس با اشاره به نزدیک شدن به ایام ماه مبارک رمضان گفت: در ماه مبارک رمضان که عمره 21 روزه است و از اول تیرماه آغاز شده و تا روز گذشته ادامه داشت نزدیک به 14 هزار نفر به خانه خدا اعزام شدند.

مدیر کل برنامه ریزی پذیرش و اعزام سازمان حج و زیارت با بیان اینکه در مجموع آمار زائران اعزامی به خانه خدا در ماه مبارک رمضان 65 درصد نسبت به سال گذشته افزایش داشته است خاطر نشان کرد: پرونده عمره امسال با بازگشت آخرین زائران سرزمین وحی در 26 تیرماه بسته می‌شود.

سرخوش افزود: هزینه زائران در موسم ماه رمضان نسبت به عمره 10 روزه افزایش دارد چرا که برخی زائران 5 روز در مدینه و 10 روز در مکه حضور دارند و برخی دیگر از زائران نیز 10 روز در مدینه و 10 در مکه هستند تا بتوانند اعمال این ماه مبارک را به جای آورند.

وی ادامه داد: شانزدهم تیرماه، مصادف با دهمین روز از ماه مبارک رمضان، آخرین زائران ایرانی مدینه‌ منوره را ترک می‌کنند که پس از 10 روز اقامت در مکه مکرمه به ایران اسلامی باز می‌گردند و حدود 26 تیرماه، پس از هفت ماه اعزام، پرونده عملیات عمره جاری بسته خواهد شد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها