امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 17
۰۳:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 91782
تاریخ انتشار: ۷ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 25
سید‌حسین هاشمی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس در مورد بحران آب در استان تهران اظهار داشت: هفته گذشته جلسه‌ای با وزیر نیرو در خصوص حل مشکل بحران ...

سید‌حسین هاشمی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس در مورد بحران آب در استان تهران اظهار داشت: هفته گذشته جلسه‌ای با وزیر نیرو در خصوص حل مشکل بحران آب داشته‌ام.

وی ادامه داد: در استان تهران 850 میلیون متر مکعب پساب داریم که تنها 220 میلیون متر مکعب آن تصفیه می‌شود.

در جلسه گذشته مقرر شد از طریق فاینانس اعتباراتی را برای پساب تهران در نظر بگیریم که این اعتبار حدود 700 میلیارد تومان در نظر گرفته شده است ولی هنوز به مرحله اجرا نرسیده است.

وی خاطرنشان کرد: مردم در صورتی که 30 درصد در مصرف آب صرفه‌جویی داشته باشند با کمبود و جیره‌بندی آب در ماه‌های آینده مواجه نخواهیم شد و می‌توانیم بهتر به مردم خدمت‌رسانی کنیم.

استاندار تهران ضمن تاکید بر اینکه باید مردم در صرفه‌جویی آب پیش‌قدم شوند گفت: مطمئنا در صورت عدم توجه مردم به موضوع آب در فصل پاییز با مشکل جدی کم‌آبی مواجه خواهیم شد و جیره‌بندی و سیاست‌های دیگر را اجرایی خواهیم کرد.

هاشمی درباره زمین‌خواری در استان تهران نیز اشاره کرد و گفت: سال گذشته 860 واحد در بستر رودخانه ساخته شده بود که با پیگیری‌های استانداری و با دستورات غذایی تخریب شدند و استانداری با این پدیده به جد برخورد خواهد کرد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها