امروز : چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 22
۰۷:۰۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 91788
تاریخ انتشار: ۷ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 18
سعید متصدی در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس در مورد سلامت آب در کشور اظهار داشت: مسائل مربوط به تصفیه آب برعهده وزارت نیرو است. معاون سازمان ...

سعید متصدی در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس در مورد سلامت آب در کشور اظهار داشت: مسائل مربوط به تصفیه آب برعهده وزارت نیرو است.

معاون سازمان حفاظت از محیط زیست با اعلام اینکه مواردی که مربوط به تصفیه آب می‌شود را وزارت نیرو عهده‌دار است افزود: البته در این میان کیفیت آب شرب را وزارت بهداشت و درمان کشور پیگیری می‌کند.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا سازمان محیط زیست در این باره دخالتی ندارد ادامه داد: محیط زیست درباره حفظ منابع آب و رودخانه‌ها دخالت می‌کند.

وی یادآور شد: تامین آب شرب و تصفیه آن برعهده وزارت نیرو است و کنترل‌های مربوط به کیفیت آن را نیز وزارت بهداشت و درمان پیگیری می‌کند.

معاون سازمان محیط زیست همچنین درباره پس‌ماند‌های بیمارستانی که در مزارع سبزیجات سرازیر می‌شوند گفت: درباره پس‌ماندهای بیمارستانی در حال پیگیری با وزارت بهداشت و درمان هستیم تا به نتیجه‌ای برسیم.

متصدی یادآور شد: هم‌اکنون بیمارستان‌های کشور فقط از سیستم اتوکلاو (بی‌خطر‌سازی) استفاده می‌کنند و متاسفانه مراحل انتقال و امحای این دسته از پسماند‌ها مجزا از سایر زباله‌های شهری نیست.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار