امروز : جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 24
۲۲:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 91790
تاریخ انتشار: ۷ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 16
به گزارش خبرنگار قضایی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام رئیسی در ادامه خطبه‌های پیش از نماز جمعه این هفته تهران در خصوص ...

به گزارش خبرنگار قضایی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام رئیسی در ادامه خطبه‌های پیش از نماز جمعه این هفته تهران در خصوص برخورد دستگاه قضایی با مسئله مواد مخدر گفت: در مسئله مواد مخدر اقدامات قاطعی از سوی دستگاه قضایی صورت گرفته و غرب در این مورد دچار پارادوکس شده چرا که از یک سو می‌گوید جمهوری اسلامی مردم را به دلیل مواد مخدر اعدام می‌کند و از سوی دیگر ما را به دلیل برخورد قاطع تشویق می‌کند.

وی افزود: امروزه کسی تردید ندارد تولید مواد مخدر در افغانستان زیر چتر ناتو است بنابراین باید این اقدامات به محاکمه کشیده شود.

رئیسی تاکید کرد: کسی که بی‌عفتی، بی‌حجابی، شرارت، فساد و تولید مواد مخدر می‌کند در واقع به حقوق اجتماعی مردم تجاوز کرده بنابراین نظام نباید اجازه دهد تا به حقوق اجتماعی تجاوز شود.

معاون اول رئیس قوه قضائیه تاکید کرد: وظیفه همه مسئولان است که در مقابل ضایع کردن حقوق اجتماعی تمام قد بایستند و با متجاوزان برخورد کنند.

وی در ادامه در خصوص اظهارات مدعیان حقوق بشر گفت: ما امروزه هیچ تردیدی برای اجرای حدود الهی در نظام قضایی نداریم.

وی ادامه داد: امروز نظام مقدس جمهوری اسلامی در بحث حقوق بشر در جایگاه مدعی و مغرب زمین در جایگاه متهم است و اگر دادگاه عادلانه باشد اثبات خواهیم کرد که غرب متهم است.

رئیسی در پایان خاطرنشان کرد: آنچه امروز توسط داعش و گروه‌های تکفیری انجام می‌شود هیچ نسبتی با آموخته‌های ما ندارد و تمام آنها دستمایه انگلیسی‌ها و آمریکایی‌هاست و باید در کارنامه نظام سلطه ثبت شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها