امروز : سه شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 16
۱۵:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 9185
تاریخ انتشار: ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۴۳
تعداد بازدید: 72
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اردبیل، مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری آرین پارسه کیش صبح امروز در جلسه بررسی استقرار این کشتی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اردبیل، مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری آرین پارسه کیش صبح امروز در جلسه بررسی استقرار این کشتی در شهرداری اردبیل، شورابیل را منطقه‌ای زیبا،‌ مستعد و رو به رشد توصیف کرد.

محمد غریب اظهار داشت: شرکت آرین پارسه کیش در زمینه سرمایه‌گذاری، ساخت و بهره‌برداری از اقامتگاه، هتل، احداث مجتمع‌های گردشگری - تفریحی و کلیه امور مرتبط با صنعت گردشگری فعال می‌باشد.

وی با اشاره به اقدام این شرکت برای مشارکت و سرمایه گذاری در زمینه ساخت و بهره‌برداری از کشتی‌های تفریحی و رستوران دریایی بر روی آب‌های دریای خزر و جزیره کیش، خاطرنشان کرد: طی مطالعاتی که در طول چند سفر گذشته از دریاچه شورابیل و شناختی که از ظرفیت‌های این دریاچه در شهر اردبیل داشتیم، برای راه‌اندازی و بهره‌برداری از کشتی تفریحی در دریاچه شورابیل مصمم شدیم لذا برای آغاز فعالیت‌هایمان در این منطقه به مطالعات اولیه‌ای در خصوص میزان ورود گردشگر به منطقه شورابیل نیاز داریم.

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری آرین پارسه ظرفیت کشتی تفریحی در نظر گرفته شده برای دریاچه شورابیل را 100 نفر عنوان کرد و در خصوص مشخصات کشتی تفریحی شورابیل گفت: این کشتی در دو طبقه به طول 20 متر و عرض 7 متر مجهز به آشپزخانه ساخته شده و به صورت رستوران دریایی طراحی شده و قابلیت برگزاری مراسم جشن‌ها و میهمانی‌ها را هم دارد.

غریب همچنین مساعدت و همکاری مسئولان شهر در راه‌اندازی کشتی تفریحی شورابیل و ایجاد اسکله را تاثیرگذار خواند و تصریح کرد: راه‌اندازی این کشتی استارت اجرای کارهای بزرگ و سرمایه‌گذاری‌های آتی در این منطقه خواهد بود.

وی بیان داشت: در مراحل بعدی می‌توانیم کمپینگ‌های زیبا و مجهز در محدوده خدماتی این طرح را احداث کنیم و حتی در نظر داریم در فاز آخر یک‌سری مجموعه‌های اقامتی 30 الی 50 واحدی شناور بر روی آب طراحی و اجرا کنیم که از طریق راهروهایی به هم متصل شوند و چنین مجموعه‌ای با محیطی آرام و زیبا می‌تواند به یکی از جاذبه‌های مهم دریاچه شورابیل تبدیل شود.    

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اردبیل، سلطانی عضو هیئت مدیره شرکت سرمایه‌گذاری صبا جهاد نیز در این جلسه از توافقات اولیه صورت گرفته جهت بهره‌برداری از کشتی تفریحی در منطقه نمونه گردشگری شورابیل خبر داد و گفت: در صورت همکاری مسئولان و شهرداری اردبیل در اجرای این طرح این شرکت آمادگی دارد در زمینه سرمایه‌گذاری برای اجرای طرح‌های مهمتر گردشگری در منطقه مشارکت کند.
انتهای پیام/62004/ط30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها