امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۰۶:۵۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 91851
تاریخ انتشار: ۷ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 74
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات فارس‌، نشریه امتداد به عنوان پرمخاطب ترین نشریه عرصه جهاد و پایداری با مشکلاتی روبرو  و انتشار آن از آذر ماه سال 92 ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات فارس‌، نشریه امتداد به عنوان پرمخاطب ترین نشریه عرصه جهاد و پایداری با مشکلاتی روبرو  و انتشار آن از آذر ماه سال 92 متوقف شده بود و بار دیگر یعنی در تیر سال 93 بار دیگر در پیشخوان مطبوعات قرار گرفت.

پرونده ویژه این شماره به دلیل تقارن با جام جهانی و بالا گرفتن تب و تاب فوتبال در جامعه، به بررسی فوتبال در جبهه‌های جنگ اختصاص دارد که خاطرات و یادداشت‌های متفاوتی را در معرض دید خوانندگان قرار می‌دهد.

در این شماره مطالبی متفاوت و جذاب منتشر شده است؛ مطالبی متناسب با اتفاقات روز در زمینه کتاب و ادبیات، سینما، عکس، یادداشت و خاطرات و مصاحبه‌های مختلف از اکبر صحرایی، حجت الاسلام و المسلمین قمرزاده، حسین بدرلو، امیر دربندی و... که برخی از تیترهای آن عبارت است از:

خط باید نگه داشته شود، در ساعت محاصره، یک عمر مقاومت، فوتبال آنسوی خاکریزها و راهیان نور خارج از مرزها

لازم به ذکر است که دور جدید نشریه امتداد توسط گروه فرهنگی هنری مرز منتشر شده است و علاقه‌مندان برای تهیه نشریه می‌توانند با تلفن  02532921357 یا با شماره پیامک 30001357 تماس بگیرند. البته شماره هشتاد و سوم نشریه امتداد در گیشه‌های مطبوعاتی شهر قم نیز توزیع می‌شود و از شماره ‌های بعد به تدریج توزیع سراسری آن آغاز خواهد شد.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها