امروز : شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۱۲:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 91852
تاریخ انتشار: ۷ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 39
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،‌ «داستان سیل» عنوان کتابی است که به تازگی در کانادا منتشر شده است. این ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،‌ «داستان سیل» عنوان کتابی است که به تازگی در کانادا منتشر شده است. این کتاب ماجرای جالبی دارد و درباره بی‌خانمان شهر کلگری کانادا است که سیل سال گذشته در این شهر حتی پست‌ترین جاهای ممکن برای اقامت و وسایل اندکشان را نیز از آنها گرفت و آنها را دست خالی‌تر از گذشته رها کرد.

تعدادی از بی‌خانمان‌های این شهر بعد از مدتی توسط مراکز خیریه غیرانتفاعی اسکان داده شدند اما وضعیت تاسف بار آنها به گونه‌ای بود که عده‌ای از هنرمندان کانادایی که گروهی با نام «جامعه هنری شهر من» دارند از این بی خانمان‌ها بخواهند برای رساندن صدایشان به دولت و مردم کانادا، شعرها و داستان‌ها و ماجرای زندگیشان را برایشان بنویسند تا در قالب کتابی منتشر شود و نتیجه این درخواست کتاب «داستان سیل» شده است که نویسندگان بی‌خانمان آن با زبان‌های گوناگون از زندگی سخت و دشوار خود در زیر پل‌ها و اتفاقاتی که بعد از سیل بر سرشان آمده گفته‌اند.

در این کتاب علاوه بر شعر و داستان،‌ تصاویری به دست بعضی از این افراد برای نشان دادن وضعیت زندگیشان کشیده شده است.

تهیه کنندگان این کتاب معتقدند این کتاب به کسانی که نمی‌خواهند بی‌خانمان‌های کانادا را ببینند کمک می‌کند تا آنها را دیده و وضعیت واقعی و ناعادلانه به وجود آمده برای آنها را درک کنند.

قرار است هزینه فروش این کتاب صرف کمک به بی‌خانمان‌های شهر کلگری شود.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها