امروز : سه شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۵ - 2017 February 21
۰۵:۴۰
نمایشگاه رسانه دیجیتال
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 91853
تاریخ انتشار: ۷ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 25
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، تهیه کنندگی و اجرای این برنامه گفت و گو محور و 60 دقیقه ای را شاهین جمشیدی بر عهده دارد. این ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، تهیه کنندگی و اجرای این برنامه گفت و گو محور و 60 دقیقه ای را شاهین جمشیدی بر عهده دارد. این برنامه قرار است پس از ماه مبارک رمضان روزهای شنبه تا چهارشنبه ساعت 17:00 هر هفته روی آنتن قرار بگیرد. این برنامه هر روز میزبان هنرمندانی از عرصه های مختلف بازیگری، نقاشی، خطاطی و سایر حوزه ها، ورزشکاران و همچنین جوانان موفق و نخبه ایرانی است.

جمشیدی تهیه کننده این برنامه که اجرای برنامه های ونوس، گلخانه و سفر بخیر را نیز بر عهده دارد، در گفت و گو با فارس درباره ویژگی های کار توضیح داد: سبک برنامه با توجه به این که پخش آن به بعد از ماه رمضان موکول شده است، تغییر نخواهد کرد. این برنامه دارای سه بخش اصلی و گفت و گو محور است. بدین ترتیب در بخش اول میزبان نماینده ای از مشاغل مختلف هستیم. در بخش دوم برنامه یکی از ورزشکاران یا هنرمندان در استودیو حضور می یابد و در بخش سوم جوانی نخبه به برنامه دعوت می‌شود.

وی همچنین درباره فضای کلی برنامه افزود: یک فنجان چای برنامه ای عصرگاهی با ویژگی های مختص آن است. فرصتی برای گپ زدن با مهمانان و تجربه فضایی صمیمانه در آن است. سعی می کنیم در این برنامه متفاوت عمل کنیم و جنس گفت و گوها با آنچه پیش از این دیده ایم تفاوت هایی داشته باشد.

وی افزود: طراحی دکور یک فنجان چای را پیمان قانع بر عهده داشته است و سعید کمانی به عنوان مشاور تهیه با این پروژه همکاری دارد. همچنین متن کار نیز توسط گروهی از نویسندگان نوشته می شود.

این برنامه در گروه اجتماعی شبکه سه سیما تهیه می شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها