امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 28
۱۴:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 91858
تاریخ انتشار: ۷ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 82
ارد پیکان فر کارگردان مجموعه «روباه و خروس» در گفتگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس ضمن اعلام این خبر افزود: انیمیشن روباه و خروس در قالب یک سریال ...

ارد پیکان فر کارگردان مجموعه «روباه و خروس» در گفتگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس ضمن اعلام این خبر افزود: انیمیشن روباه و خروس در قالب یک سریال 52 قسمتی برای مخاطبان کودک و نوجوان ساخته شده است.

وی در ادامه با تقدیر از نقش مرکز پویانمایی صبا در تهیه و آماده سازی مجموعه «روباه و خروس» گفت: تهیه کنندگی این مجموعه تلویزیونی را مرکز پویانمایی صبا برعهده دارد.

انیمیشن «روباه و خروس» بازگو کننده داستان های فانتزی حیوانات مزرعه ای است که در کنار یکدیگر زندگی کرده و در جریان این زندگی مشترک، حوادث مختلفی را تجربه می کنند.

کارگردان انیمیشن«روباه و خروس» با اشاره به کیفیت مطلوب اثر تولیدی، ابراز امیداوری کرد نظر مخاطبان شبکه پویا از مشاهده این مجموعه تلویزیونی تامین شود.

موسسه حور به عنوان مجری طرح و رضا تقدسی ،ارد پیکانفر ، فرخ یکدانه و شهرام حیدریان به عنوان فیلم نامه نویس در خلق این انیمیشن تلویزیونی ایفای نقش کرده اند.

بر اساس اعلام دست اندرکاران تولید مجموعه «روباه و خروس»؛ تولید سری جدید این انیمیشن که در حال حاضر مراحل پایانی نگارش فیلمنامه را طی می کند، به کارگردانی ارد پیکان فر آغاز می شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها