امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۱۳:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 91859
تاریخ انتشار: ۷ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 36
یکی ازمسئولان  شبکه جهانی آی فیلم با اعلام این خبر در گفت و گو با خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس افزود: اتحاد شوم اسراییل و عربستان وهمکاری برخی ...

یکی ازمسئولان  شبکه جهانی آی فیلم با اعلام این خبر در گفت و گو با خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس افزود: اتحاد شوم اسراییل و عربستان وهمکاری برخی ازکشورها مانند ترکیه وقطر با هدف ایجاد تفرقه بین امت اسلامی صورت گرفته تا حاشیه امنی برای غده سرطانی اسراییل ایجادبشود و فقر وعقب ماندگی گریبان همه کشورهای اسلامی را بگیرد. متاسفانه برخی از رسانه های وابسته به امریکا وارتجاع منطقه ، با روش های مختلف تلاش زیادی دارند تا افکار عمومی جهان اسلام را به سمت درگیری های فرقه ای و برادرکشی معطوف سازند.

وی ادامه داد: بنابراین در بحبوحه بحران هایی که در هفته های اخیر توسط تروریست های مورد حمایت اسراییل و عربستان به وجود آمده است، شبکه آی فیلم قصد دارد درماه مبارک رمضان دو سریال را باموضوع مقاومت اسلامی در برابر رژیم صهیونیستی پخش کند.

وی تصریح کرد: نسخه فارسی سریال الغالبون 2 و نسخه عربی و فارسی سریال آخرین ایست بازرسی برای نخستین بار از شبکه های تلویزیونی  پخش می شود. همچنین سریال فریادسنگ با موضوع مقاومت اسلامی در ماه شعبان مجددا پخش شد تا افکارعمومی توجه بیشتری به دشمن اصلی ملت های اسلامی یعنی غده سرطانی اسراییل داشته باشند.

به گزارش فارس، جدول پخش شبکه تلویزیونی آی فیلم در ادامه می آید: 
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها