امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۲۳:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 91860
تاریخ انتشار: ۷ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 22
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در دومین دوره جشنواره که در 6 بخش برگزار می‌شود، دبیرخانه  این جشنواره در بخش مسابقه ایران ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در دومین دوره جشنواره که در 6 بخش برگزار می‌شود، دبیرخانه  این جشنواره در بخش مسابقه ایران اقدام به پذیرش آثار داستانی ویدئویی کرده است.

بخش مسابقه ایران دومین جشنواره بین المللی فیلم ویدیویی تهران  شامل دو بخش «رویش یاس‌ها» و «خاطره یاس‌ها» می باشد که به صورت رقابتی برگزار می گردد.

بر این اساس، رحمان سیفی‌آزاد، حجت‌ قاسم‌زاده‌اصل و علی روئین‌تن آثار رسیده به دبیرخانه را در بخش «رویش یاس‌ها» مورد بررسی قرار می دهند.

در این بخش آثاری پذیرفته و انتخاب می‌شوند که ضمن رعایت مقررات ذکر شده در فراخوان، قبل از خرداد 92 از شبکه‌های تلویزیونی به نمایش در نیامده و یا در شبکه نمایش خانگی توزیع نشده باشند.

یاس های زرین بهترین فیلم، کارگردانی، فیلمنامه، بازیگر زن، بازیگر مرد، بازیگر مکمل مرد، بازیگر مکمل زن، تصویربرداری، تدوین، صدا، جلوه‌های ویژه میدانی، جلوه‌های ویژه بصری، موسیقی، چهره‌پردازی و طراحی صحنه و لباس به برگزیدگان این بخش اهدا می شود.

همچنین در بخش «خاطره یاس‌ها» محمدعلی باشه آهنگر، پرویز شیخ‌طادی و سیامک شایقی انتخاب آثار را برعهده دارند.

در این بخش نیز آثاری پذیرفته می‌شوند که ضمن رعایت مقررات ذکر شده در فراخوان، پیش از خرداد 92 در شبکه‌های تلویزیونی به نمایش درآمده یا در شبکه نمایش خانگی توزیع شده باشند، مشروط به آنکه بیش از 2 سال از تولید آنها نگذشته باشد.

یاس های زرین بهترین فیلم، کارگردانی، فیلمنامه، بازیگر زن، بازیگر مرد و دست‌آورد فنی_هنری به برگزیدگان این بخش اهدا می‌شود.

دومین جشنواره بین‌المللی فیلم ویدیوئی تهران به همت موسسه رسانه‌های تصویری و با حمایت سازمان سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در 6 بخش مسابقه ایران (رویش یاس‌‌ها و خاطره‌ یاس‌ها)، مسابقه سینما- ویدئو، مسابقه آثار بلند پویانمایی، مسابقه طرح و ایده فیلم‌نامه، مسابقه مواد تبلیغی و اطلاع‌رسانی و مسابقه بین‌الملل برگزار می‌شود.

این جشنواره از اول تا ششم شهریور ماه سال جاری به دبیری «حسین مسافرآستانه» ‌در تهران برگزارخواهد شد.
 
انتهای پیام / ا
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها