امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۱۵:۴۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 91872
تاریخ انتشار: ۷ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۱:۲۱
تعداد بازدید: 92
شنیده شده است که متاسفانه حلقه اصلی اداره کننده ارشاد، به ویژه مشاور فعلی وزیر در اقتصاد و فرهنگ که معاون سابق هنری «احمد مسجد جامعی» ...

شنیده شده است که متاسفانه حلقه اصلی اداره کننده ارشاد، به ویژه مشاور فعلی وزیر در اقتصاد و فرهنگ که معاون سابق هنری «احمد مسجد جامعی» است، برنامه ای را برای محدود کردن بخشهای به وجود آمده در هشت ساله گذشته و تعطیلی اقدامات حمایتی ارشاد از جریانهای انقلابی در نظر دارد.

به گزارش پیروان موعود به نقل از سرویس فرهنگ و جامعه عصر امروز به دنبال سخنان وزیر ارشاد درباره ادامه کار موسسه رسانه های تصویری، بنیاد ملی بازیهای رایانه ای و هزینه های نمایشگاه قرآن! رسانه های مختلف این سخنان وزیر ارشاد را با موضوعی با نام "نهادهای سربار" پیوند داده اند!

بنا بر این گزارش این رسانه ها عنوان کرده اند که نهادهای سربار، نهادهای فرهنگی ایدئولوژیکی هستند که در جهت خواسته قشر خواستی شکل گرفته اند!! 

همچنین شنیده شده است که متاسفانه حلقه اصلی اداره کننده ارشاد، به ویژه مشاور فعلی وزیر در اقتصاد و فرهنگ که معاون سابق هنری «احمد مسجد جامعی» است، برنامه ای را برای محدود کردن بخشهای به وجود آمده در هشت ساله گذشته و تعطیلی اقدامات حمایتی ارشاد از جریانهای انقلابی در نظر داشته که اظهار نظرهای غیرکارشناسی، مستند به این برنامه می باشد.

به گزارش عصر امروز اما علی رغم گلایه های وزیر درباره کسری اعتبارات وزارت ارشاد اقدامهایی که ارشاد بر خلاف این گفته ها صورت داده است بسیار عجیب است به عنوان مثال گفته می شود که بازسازی دفتر وزیر نزدیک به دویست میلیون تومان هزینه در برداشته است و ظاهرا این موارد با کمبود بودجه هیچگاه روبرو نبوده اند. اما آنچه که باید بدان اذعان کنیم عملکرد ضعیف به معنای نفی یک ساختار نیست بلکه متاسفانه رویه دولت در بخش فرهنگی بر این اساس شکل گرفته است. 

به گزارش خبرنگار ما اما آنچه این روزها در وزارت ارشاد می گذرد نشان از این دارد که ظاهرا وزیر نقش چندانی در تصمیمهای کلان ندارد بلکه مدیریت اصلی وزراتخانه ترکیبی است از سلیقه های تیم آقای مسجدجامعی و علایق شخصی یا پژوهشی مشاوران رسانه ای دولت!

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها