امروز : سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 20
۱۳:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 91882
تاریخ انتشار: ۷ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۳:۴۷
تعداد بازدید: 71
سرویس فضای مجازی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در نظر دارد تا خبرسازترین «چهره‌های» هفته گذشته را تحت عنوان بسته خبری «سفید سیاه ...

سرویس فضای مجازی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در نظر دارد تا خبرسازترین «چهره‌های» هفته گذشته را تحت عنوان بسته خبری «سفید سیاه خاکستری» به مخاطبان خود معرفی کند.

با ما همراه باشید با چهره‌های هفته گذشته:
 
*چهره خوب هفته

«به جهانیان ثابت می‌کنم که حفظ ارزش‌های جامعه اسلامی چقدر با اهمیت است»؛ سخنی از سوی یک زن، زنی که هیچ کس از عهد و پیمان مقدسی که با خود بسته بود باخبر نبود تا زمانی که دل به دریا زد... و ماجرای صدف و مروارید را روایت کرد: «هر چیزی که خیلی گران بهاست کاور و حجابی دور آن است؛ مروارید اگر گران بها نبود هیچ وقت داخل صدف نمی‌رفت. من خیلی گران بها هستم به خاطر اینکه یک زن مسلمانم و همیشه یک کاور و حجابی دور من است  و با این کاور و حجابم هست که ورزش می‌کنم و به جهانیان ثابت می‌کنم که حفظ ارزش‌های جامعه اسلامی چقدر با اهمیت است».

الهام‌السادات اصغری توانست با 12 ساعت شنای پیوسته در آب‌های شمال کشور، رکورد جدید خود را به ثبت برساند. 
 
*ادعای هفته
«اگر اصلاح‌طلبان نباشند روحانی هم وجود ندارد» سخنی از سوی سعید حجاریان تئوریسین اصلاحات؛ حجاریان با بیان اینکه اصلاح‌طلبان ستون فقرات برنامه‌های روحانی هستند و اگر بشکنند، روحانی هم می‌شکند، گفت: «هدف اعتدال بازگشت به وضعیت قبل از اصلاحات است». 

*آلزایمر هفته

دیالوگ سکانس اول در سال 88 «تعجب می‌کنم کروبی چطور بحث تخلف در انتخابات را مطرح کرد»؛ دیالوگ سکانس دوم در سال 93 «به امید رفع حصر شیخ‌ دوست‌داشتنی»؛ بازیگر این دو سکانس یک نفر است! 
*سوتی هفته!

سوتی این هفته از سوی یکی از هنرمندان اعزامی به برزیل گرفته و به سرعت در فضای مجازی منتشر شد؛ البته سام درخشانی شاید در نظر داشته تیم ملی را سر و ته تشویق کند! برای مشاهده سوتی آقای بازیگر روی تصویر کلیک کنید.  

*مدافعان هفته

جنجالی‌ترین چهره‌های هفته گذشته، با یک مساوی شیرین هفته را آغاز و با یک شکست تلخ هفته را به پایان رساندند؛ مردانی که رفته بودند تا نمایشی از هیمنه یوزپلنگ‌های ایرانی را به رخ جهانیان بکشند و از آن دفاع کنند عنوان تدافعی‌ترین تیم مسابقات را نیز کسب کردند! هفته گذشته، گذشت با  ناداور جنجالی، آرزوی کودکی علی‌رضا حقیقی و ماندن یا رفتن مردی که آخر خداحافظی کرد. 
*تکذیب هفته

«کار زن شوهرداری است نه والیبال دیدن»؛ این سخن در هفته گذشته به نقل از فاطمه آلیا در برخی از رسانه‌ها منتشر و نام عضو فراکسیون زنان مجلس را بر سر زبان‌ها انداخت؛ و اما آلیا این اظهارات منتسب به خود درباره حضور زنان در ورزشگاه برای تماشای مسابقات والیبال را تکذیب کرد.   
*کاشف هفته!

در هفته گذشته کاشف به عمل آمد که «رأی بدنه اجتماعی اصلاح‌طلبان بود که باعث پیروزی روحانی شد»؛ سخن آقای نظریه‌پرداز به اینجا ختم نشد، وی برای کشف خود آماری هم ارائه داد: «اگر بدنه اجتماعی اصلاح‌طلبان به سمت آقای روحانی نرفته بود آقای روحانی فی نفسه یکی دو میلیون رأی بیشتر نداشت». 

*چهره بد هفته

«ایران باید گام‌های اعتمادساز بیشتری بردارد»؛ بازهم بهانه، بازهم ادعا، وندی شرمن دیپلمات ارشد آمریکایی حاضر در مذاکرات هسته‌ای وین خواهان برداشتن گام‌های بیشتر اعتمادساز از سوی ایران شد و به دلیل ادامه روند بهانه‌جویی‌های تکراری عنوان چهره بد هفته را از آن خود کرد.
 


 

بازگشت به صفحه نخست گروه فضای مجازی
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها