امروز : جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 19
۰۳:۵۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 91903
تاریخ انتشار: ۷ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۳:۴۷
تعداد بازدید: 63
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اردبیل، سید محمد پژمان صبح امروز در حاشیه مراسم افتتاح مسکن مهر اردبیل اظهار داشت: دولت ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اردبیل، سید محمد پژمان صبح امروز در حاشیه مراسم افتتاح مسکن مهر اردبیل اظهار داشت: دولت یازدهم مصمم است تا مسکن اجتماعی را اجرایی و عملیاتی کند که در قالب برنامه جامع دو سه ماه آینده جزئیات آن به اطلاع مردم می‌رسد تا زمینه برای ساخت مسکن اجتماعی فراهم آید.

وی به تکمیل تمام واحدهای مسکونی مهر اشاره کرد و گفت: دولت یازدهم به تعهدات مسکن مهر پایبند است و تلاش می‌کنیم تا پایان امسال همه واحدهای مسکن مهر را که درحال احداث است تکمیل کرده و به متقاضیان تحویل دهیم.

پژمان افزود: افتتاح‌های مسکن مهر به شکل زنجیره‌ای تا پایان سال در استان‌های مختلف ادامه خواهد داشت و استان اردبیل نیز جزو استان‌هایی است که با کمترین مشکل در تامین نقدینگی، این واحدها را در حال احداث و تکمیل دارد.

معاون وزیر راه و شهرسازی ادامه داد: ما با بانک مسکن در حال رایزنی برای افزایش رقم تسهیلات پرداختی به مسکن اقشار کم درآمد هستیم که در روزهای آینده این کار به نتیجه می‌رسد.

پژمان تصریح کرد: دولت قبلی ساخت 2 میلیون و 300 هزار واحد مسکن مهر را آغاز کرده بوده که تا ابتدای دولت یازدهم 50 درصد آنها افتتاح شده بود و بقیه بر زمین مانده بوده در حالی که قرار بود در این شش ماه این واحدها احداث و تحویل گردد.

معاون وزیر راه و شهرسازی یادآور شد: ما تکمیل پروژه‌های مسکن مهر را در یک سال گذشته برعهده گرفته و تاکنون بیش از 80 درصد واحدها تحویل داده شده که تا پایان امسال پرونده مسکن مهر در کشور بسته می‌شود.

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اردبیل، پژمان در پایان سخنان خود تعهد دولت یازدهم را در تامین مسکن برای دهک‌های پایین جامعه یادآور شد و گفت: ما در قالب مسکن اجتماعی با همکاری نهادهای حمایتی و اجتماعی همچون بهزیستی، تامین اجتماعی، کمیته امداد و خیرین مسکن‌ساز در تلاش هستیم تا تفاهمنامه‌ همکاری با آنها به امضا برسد و با واگذاری زمین امر احداث بنا به همت نهادها و دستگاه‌های مرتبط اجرایی و عملیاتی شود که بر همین اساس قرار است برای اقشار کم درآمد 30 هزار واحد مسکن مهر احداث و تحویل داده شود.

انتهای پیام/62001/ع30/ظ1004
برچسب ها:
آخرین اخبار