امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۱۹:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 91910
تاریخ انتشار: ۷ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۶:۵۳
تعداد بازدید: 84
به گزارش خبرگزارش فارس از ارومیه، دکتر سید حسن هاشمی ظهر امروز در مراسم بیست و هفتمین سالگرد بمباران شیمیایی سردشت که در سالن 2 هزار نفری شهدای هفت ...

به گزارش خبرگزارش فارس از ارومیه، دکتر سید حسن هاشمی ظهر امروز در مراسم بیست و هفتمین سالگرد بمباران شیمیایی سردشت که در سالن 2 هزار نفری شهدای هفت تیر سردشت برگزار شد بر تجهیز و آغاز به کار کلینیک مصدومان شیمیایی سردشت تاکید کرد و اظهار داشت: در حال حاضر این کلینیک فاقد امکانات است و باید سریعا تجهیز شود.

وی وعده رفع مشکلات درمانی مصدومان شیمیایی سردشت را داد و تصریح کرد: با تلاش‌هایی که می‌شود امید می‌رود مشکلات مصدومان شیمیایی سردشت با راه‌اندازی این کلینیک رفع شود.

هاشمی با اشاره به جنایات وحشیانه دشمنان، افزود: بمباران شیمیایی سردشت یکی از جنایات وحشیانه دشمنان علیه مردم ایران بود.

وی با اشاره به جنایات وحشیانه‌‌ای که در گوشه و کنار جهان رخ می‌دهد، اعلام کرد: حوادث سوریه، جنایات طالبان و آنچه که در گوشه و کنار جهان به اسم اسلام انجام می‌شود نشان از خوی وحشیگری استکبار جهانی و هم‌دستانش دارد.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ادامه داد: جنایتهایی که امروزه در سوریه اتفاق می‌افتد به نام اسلام انجام می‌شود ولی این گروه‌ها سعی دارند از اسم اسلام سوء استفاده کنند و اسلام هراسی را گسترش دهند.

وی بر وحدت بین مسلمانان تاکید کرد و گفت: با وحدت بین مسلمانان می‌توان بر تمام این وحشیگری‌ها فائق آمد و اجازه نداد تا دشمنان اسلام از نام اسلام سوء استفاده کنند.
انتهای پیام/61001/ط20
برچسب ها:
آخرین اخبار