امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۰۶:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 91923
تاریخ انتشار: ۷ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۶:۵۵
تعداد بازدید: 91
خزعلی فیسبوکش را از زندان به‌روز کرد! +عکس

خزعلی فیسبوکش را از زندان به‌روز کرد! +عکس

مهدی خزعلی یکی از اصحاب فتنه که ظاهرا و بنا به ادعای دوستان ، آشنایان و همچنین خود او در زندان به سر می برد دقایقی پیش فیسبوک خود را به روز کرد.

در حالی که دسترسی به این شبکه اجتماعی بیرون زندان نیز دارای مشکلاتی است سوال اساسی اینجا است که در واقع مهدی خزعلی کجا است؟!

خزعلی در این نوشته خطاب به دخترش ضمن تبریک روز تولد وی می نویسد : عزیز دلم، من میان کسانی هستم که هر لحظه منتظرند نامشان را بخوانند و نمیدانند که میخواهند دارویشان را تحویل دهند یا لباسی برایشان آورده اند یا میروند تا به دنیایی دیگر بروند. خودت انصاف بده حق دارم فراموش کنم تولدت را؟! به دنیا آمدنت را در میان این همه جان ستاندن ها؟! اما من باز هم فراموش نکردم عزیز من، دختر گلم، زیبای من، مرا ببخش، تولدت مبارک...

http://www.jahannews.com/images/docs/files/000367/nf00367561-1.jpg


به هر حال از احساسات پدرانه خزعلی که بگذریم به این سوال می رسیم که آیا دیگر زندانیان نیز به اینترنت دسترسی دارند؟! یا تنها آقای خزعلی است که از چنین امکاناتی بهره مند است؟!

خزعلی

از خزعلی و نوشته او که بگذریم به هزاران صفحه مقاله و مصاحبه و نوشته های تاجزاده دیگر عنصر فتنه گر زندانی می رسیم که در عین حالی که مدعی است در سلول انفرادی به سر می برد ، شکنجه می شود و ارتباط او با دیگران قطع است همچنان می نویسد ، مصاحبه می کند ، افشاگری می کند و بیانیه می دهد و کسی نمی گوید که آقایان کجا هستند و چرا این امکانات تنها برای اینها است ؟!

سوالی که یک بار برای همیشه بایستی بدان پاسخ داده شود ...

کد مطلب: 367561
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها