امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۱۶:۳۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 91943
تاریخ انتشار: ۸ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 64
محمد پژمان در حاشیه جلسه شورای مسکن اردبیل در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اردبیل، اظهار داشت: قرار نیست تکلیف واحدهای مسکن مهر تعیین شده سپس مسکن ...

محمد پژمان در حاشیه جلسه شورای مسکن اردبیل در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اردبیل، اظهار داشت: قرار نیست تکلیف واحدهای مسکن مهر تعیین شده سپس مسکن اجتماعی آغاز فعالیت کند بلکه ما تا پاییز امسال برآوردها و هدف‌گذاری‌هایمان را انجام می‌دهیم تا طرح مسکن اجتماعی را به تدریج عملیاتی کنیم.

وی تصریح کرد: در این طرح اقشار آسیب‌پذیر و دهک‌های پایین جامعه مورد هدف‌گذاری است به طوریکه با تفاهمنامه امضا شده با سازمان‌ها و نهادهای حمایتی همچون کمیته امداد، بهزیستی، تأمین اجتماعی و انجمن خیرین در تلاش هستیم با واگذاری زمین و ارائه برخی خدمات خود متقاضیان اقدام به احداث مسکن کنند.

هنوز وام مسکن به 30 میلیون تومان افزایش نیافته است

معاون وزیر راه و شهرسازی با رد شایعه افزایش وام مسکن تا سقف 30 میلیون تومان برای متقاضیان خاطر نشان کرد: رایزنی‌های ما با بانک مسکن تاکنون به نتیجه نرسیده و بعید می‌دانم که این افزایش تا سقف 30 میلیون تومان انجام شود.

پژمان در بخش دیگری از سخنان خود اضافه کرد: تلاش ما بر این است تا در ساخت مسکن اجتماعی دیگر اشتباهات طرح مسکن مهر را که دولت قبلی مرتکب شده، تکرار نکنیم چرا که بزرگترین ایراد مسکن مهر ساخت آن در محدوده خارج از شهرها بود که امکان ارائه خدمات به ساکنان آن بسیار سخت و دشوار به نظر می‌رسید.

مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن بیان کرد: امیدواریم با تدبیری عالمانه سعی کنیم تا واحدهای مسکن مهر به موقع تحویل متقاضیان شده و مقدمات احداث مسکن اجتماعی را فراهم آوریم.

انتهای پیام/62001/ذ20
برچسب ها:
آخرین اخبار