امروز : دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 22
۱۸:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 9195
تاریخ انتشار: ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۴۳
تعداد بازدید: 102
به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، اعضای شورای اسلامی شهر تهران سومین روز درگذشت امید عباسی آتش نشان فداکار شهرداری تهران را گرامی داشتند. در جلسه امروز ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، اعضای شورای اسلامی شهر تهران سومین روز درگذشت امید عباسی آتش نشان فداکار شهرداری تهران را گرامی داشتند.
در جلسه امروز حبیب کاشانی عضو کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران گفت: در جامعه‌ای که قتل و غارت و سرقت مسلحانه و زورگیری نشان داده می‌شود، با فداکاری این آتش نشان توانستیم به خود و به انسانیت ببالیم.
وی در بخش دیگر سخنانش به اصلاح اساسنامه بنیاد شهید برای احتساب این قبیل افراد که در حین خدمت با ایثار جان خود را از دست می‌دهند به عنوان "شهید" خواستار شد و ادامه داد: این اساسنامه وحی منزل نیست و اگر جایی برای اصلاح وجود دارد که حتما اینطور است، تقاضا می‌کنم که برای این آتش نشانان نیز در اساسنامه تعیین تکلیف شود.
علیرضا دبیر عضو دیگر شورای هم گفت: خوب است دولت و شورای عالی استان‌ها فکری برای این قشر فداکار داشته باشند، ضمن اینکه از فیلمسازان تقاضا می‌کنم این ایثارگری‌ها را برای مردم به تصویر بکشند
بر اساس این گزارش، پس از تصمیم گیری برای نامگذاری یکی از معابر یا ایستگاه‌های آتش نشانی به نام آتش نشان شهید امید عباسی، اعضای شورای شهر تهران طرح دو فوریتی را به تصویب رساندند که طی آن مقرر شد "پیشنهاد اصلاح اساسنامه بنیاد شهید به منظور گنجاندن آتش نشانانی که حین امدادرسانی جان خود را از دست می‌دهند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها