امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۱۴:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 91959
تاریخ انتشار: ۸ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 30
محمد فیروزی، نماینده مردم نطنز در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به ...

محمد فیروزی، نماینده مردم نطنز در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به فرارسیدن روز هفتم تیر سالروز شهادت شهید بزرگوار شهید بهشتی و 72 تن از اعضای حزب جمهوری اسلامی گفت: رسیدن به آزادی و استقلال هزینه‌های سنگینی دارد که از جمله آن تقدیم خون‌های شهدای هفت تیر است.

وی با اشاره به اینکه شهید بهشتی یکی از ستون‌های خیمه انقلاب اسلامی بود گفت: ترور ایشان نمونه‌ای از اقدامات ناجوانمردانه دون‌صفتان برای مقابله با انقلاب اسلامی و نظام نوپای جمهوری اسلامی ایران بود.

فیروزی با اشاره به اینکه این حرکت مشمئزکننده منافقان علیه انقلاب سبب شد مردم با صلابت بیشتری از آرمان‌های امام(ره) دفاع کنند، گفت:‌ خون شهید بهشتی و یارانش موجب مستحکم‌تر شدن ریشه نهال نوپای انقلاب اسلامی شد و سبب شد نظام در برابر آسیب‌هایی که دشمنان قصد داشتند به آن وارد کنند پایدارتر بماند.

وی شهادت یاران نزدیک امام(ره) در سال‌های اولیه انقلاب را به خلاف تصور دشمن سبب قوت قلب برای رزمندگان و مردمی که پای دفاع از آرمان‌های امام و انقلاب ایستاده بودند،‌خواند و ادامه داد:‌ امروز نیز در عراق که شاهد یک حرکت موذیانه هستیم برادران مسلمان ما می‌توانند از ایستادگی ما پای آرمان‌هایمان الگو بگیرند.

نماینده مردم نطنز با تأکید بر اینکه بحران عراق نه جنگ شیعه و سنی، بلکه فتنه دولت‌های مرتجع منطقه و غرب می‌باشد، گفت:‌ آنها می‌خواهند نظامی که به تازگی و با تکیه بر اصول استقرار یافته است با شکست مواجه کنند.

وی از پیروزی‌های پی‌درپی مردم عراق به‌عنوان عاملی ناخوشایند برای مرتجعان منطقه و دولت‌های غربی یاد و تصریح کرد: ما به‌عنوان کشور دوست و برادر عراق تجارب خود را به آنان عرضه می‌کنیم.

وی مسیر دشمنان مردم عراق را مسیری ابتر برشمرد و گفت: رشادت و غیرت مردم عراق موجب پیروزی آنان در این بحران خواهد شد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار