امروز : یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 18
۱۸:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 91969
تاریخ انتشار: ۸ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 45
سلمان کدیور دبیر جنبش عدالتخواه دانشجویی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به رویکرد وزارت ...

سلمان کدیور دبیر جنبش عدالتخواه دانشجویی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به رویکرد وزارت علوم در 9 ماه گذشته گفت: ما شاهدیم که در دوران مدیریت فرجی دانا در وزارت علوم دو دستور کار در حال اجرا است، اول ورود افراد مسئله‌دار که در فتنه 88 دخیل بودند در بدنه وزارت علوم و دانشگاه‌ها و ایجاد تشکل‌های دانشجویی خاص که قرار است پایگاه اصلاح‌طلبان در دانشگاه‌ها باشد.

وی ادامه داد: با اینکه دولت شعار اعتدال را برای خود برگزیده است اما ما شاهدیم که رویکرد وزارت علوم با این شعار تناسبی ندارد چراکه یکسری افراد وارد بدنه مدیریت وزارت علوم شدند که می‌خواهند پایگاه از دست رفته خودشان را دوباره احیا کنند.

این فعال دانشجویی با تاکید بر اینکه مخالف مجوز دادن به تشکل‌های دانشجویی نیست، گفت: اینکه تشکل‌های دانشجویی ابزاری در دست احزاب باشند، قابل پذیرش نیست.

دبیر جنبش عدالتخواه دانشجویی با اشاره به نگاه حزبی حاکم بر دانشگاه‌ها گفت: داشتن تعلق حزبی بیش از تعلق به جامعه دانشگاهی در وزارت علوم به چشم می‌خورد و در حقیقت نگاه سیاسی بیش از نگاه علمی در مدیریت دانشگاه‌ها حاکم است.

وی در پایان گفت: ما شاهدیم که بعضی افراد وارد وزارت علوم شدند تا اقدامات سیاسی خود را انجام دهند به همین خاطر به نظرات شورای عالی انقلاب فرهنگی اهمیت نمی‌دهند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها