امروز : جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 23
۲۰:۳۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 91971
تاریخ انتشار: ۸ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 74
روح‌الله نجابت دبیر سیاسی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل کشور در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری ...

روح‌الله نجابت دبیر سیاسی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل کشور در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اظهار داشت: عملکرد وزارت علوم با شعار اعتدالی که دولت می‌دهد فاصله بسیار دارد چراکه به وضوح این نکته مشاهده می‌شود که جریان رادیکال دوم خردادی بر حضور در وزارت علوم و فضای دانشگاه هدفگذاری کرده است.

وی افزود: ما سازوکاری که منجر به معرفی میلی‌منفرد، توفیقی و فرجی‌دانا بشود را قبول نداریم البته مجلس نیز از عدم همکاری با وزارت علوم اجتناب کرده است اما این صبوری باعث شده است ما در دانشگاه‌ها شاهد فضایی باشیم که به دور از فضای علمی و آرام دوران قبل باشیم.

این فعال دانشجویی در ادامه با بیان اینکه کمتر عرصه‌ای در وزارت علوم پیدا می‌شود که از مجادلات سیاسی به دور باشد، گفت: ما شاهدیم که در معرفی و انتخاب رؤسای دانشگاه‌ها، کادر مدیریتی وزارت علوم و همچنین تشکیل کمیته‌های انتخاب روسای دانشگاه‌ها فضای سیاسی‌کاری غالب است.

نجابت تاکید کرد: درگیری وزارت علوم در مسائل سیاسی و حزبی باعث شده است که از مسائل علمی غافل شده و رشد علمی کشور کند شود البته ما در عملکرد وزارت علوم داشتن دغدغه فرهنگی را نیز مشاهده نمی‌کنیم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها