امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۰۸:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 91979
تاریخ انتشار: ۸ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 41
سید علی طاهری نماینده مردم گرگان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به نقش ...

سید علی طاهری نماینده مردم گرگان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به نقش شهید بهشتی در تدوین چارچوب انقلاب اسلامی اظهار داشت: شهید بهشتی در امر نظریه‌پردازی در پیروزی انقلاب و تدوین چارچوب نظام اسلامی در راستای خط مشی تعیین شده توسط امام (ره) برای نظام صاحب نظر و صاحب برنامه بود.

وی افزود: شهید بهشتی تشکیلاتی فکر می‌کرد و با نگاه بصیر و نافذی که داشت برای کارهای انقلاب آینده‌نگر بود و تشکیل حزب جمهوری اسلامی یکی از برنامه‌های وی با نگاه تربیت مدیران برای آینده نظام بود.

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس خاطرنشان کرد: اثرگذاری فعالیت شهید بهشتی در شورای انقلاب، در آن ایام مشهود بود و برنامه دشمن برای ترور وی نیز نشان‌دهنده جایگاه رفیع شهید بهشتی و اثرگذاری وی در فعالیت‌های انقلاب و نظام جمهوری اسلامی بود.

طاهری تصریح کرد: بهترین تعبیر را برای شهید بهشتی امام (ره) به کار بردند که شهید بهشتی یک امت برای امت ما بود و با همین تعبیر می‌توان جامعیت شخصیت شهید بهشتی را نشان داد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها