امروز : سه شنبه ۶ تیر ۱۳۹۶ - 2017 June 27
۰۸:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 91989
تاریخ انتشار: ۸ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 77
حجت‌الاسلام محمد زارع فومنی دبیرکل حزب مردمی اصلاحات در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس شهید بهشتی را یک ...

حجت‌الاسلام محمد زارع فومنی دبیرکل حزب مردمی اصلاحات در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس شهید بهشتی را یک شخصیت برجسته نظام انقلاب اسلامی دانست و گفت: شهید بهشتی در طول حیات خود توانست نیروهای انقلاب اسلامی را تربیت کند و فرد خستگی‌ناپذیری در تمام ابعاد برای انقلاب اسلامی بود.

وی با بیان اینکه بهشتی یکی از ستون‌های انقلاب اسلامی محسوب می‌شد تصریح کرد: دشمنان گمان می‌کردند با ترور شهید بهشتی به انقلاب صدمه می‌زنند ، هر چند که فقدان شهید بهشتی برای انقلاب اسلامی امری عظیم بود اما دشمنان بر این واقف نبودند که اگر یک بهشتی را از میان بردارند صدها نفر راه بهشتی را ادامه خواهند داد.

فومنی ویژگی انقلاب اسلامی را تربیت نیروهای انقلابی دانست و خاطرنشان کرد: انقلاب اسلامی نظامی مردمی و متکی به آراء مردم است که این ویژگی موجب شده است تا یک نظام مردم‌سالار و دموکراتیک را برای کشور ما رقم بزند و زندگی افرادی چون شهید بهشتی می‌تواند الگوی مناسبی برای نسل جوان کشورمان باشد.

وی با بیان اینکه کادرسازی برای انقلاب اسلامی با ترور شهید بهشتی متوقف نشد، اظهار داشت: دشمنان گمان می‌کردند که با ترور یک شخصیت می‌توانند مانعی برای انقلاب اسلامی ایجاد کنند اما غافل از آنکه هزاران بهشتی راه آن شهید را ادامه خواهند داد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها