امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۱۴:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 91995
تاریخ انتشار: ۸ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 61
سید مرتضی حسینی نماینده مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی در گفت‌و‌گو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به نقش ...

سید مرتضی حسینی نماینده مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی در گفت‌و‌گو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به نقش شهید بهشتی در تدوین چارچوب  قانون اساسی گفت: یکی از تلاشهای شهید بهشتی در انقلاب تلاش وی برای گنجاندن اصل ولایت فقیه در قانون اساسی بود که این اقدام مخالفتهای شدید لیبرالها، منافقین و حتی برخی از آقایان را نیز در پی داشت.

وی افزود: پس از پشت سر گذاشتن بحرانهای مختلف توسط نظام، امروز می‌توان دریافت که علت اصرار شهید بهشتی بر اصل ولایت فقیه چه بود و اگر این اصل در قانون اساسی گنجانده نمی‌شد معلوم نبود که کشور با چه مصیبتی مواجه می‌شد.

دبیر کمیسیون فرهنگی مجلس اظهار داشت: به واسطه تلاشهای شهید بهشتی برای گنجاندن اصل ولایت فقیه در قانون اساسی اصول دیگر قانون اساسی هم محقق شد که از آن جمله می‌توان به اصل مربوط به شورای نگهبان و... اشاره کرد و همین اصول باعث شده تا اسلوب انقلاب باقی بماند و در مقابل حوادث مختلفی مستحکم بایستد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها