امروز : شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 20
۱۷:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 92003
تاریخ انتشار: ۸ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 57
حسن کاظمی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در تالش با اشاره به موقعیت گردشگری ییلاق سوباتان، اظهار کرد: منطقه گردشگری «سوباتان» در مجموع سفرهای هیئت ...

حسن کاظمی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در تالش با اشاره به موقعیت گردشگری ییلاق سوباتان، اظهار کرد: منطقه گردشگری «سوباتان» در مجموع سفرهای هیئت دولت دهم به گیلان و شهرستان تالش به عنوان منطقه نمونه گردشگری تصویب شده است.

وی افزود: این منطقه به دلیل برخورداری از جنگل‌های بکر، چشمه‌های زیبا، چمن‌زارهای وسیع و سرسبز هر ساله محل استقرار و گردش هزاران نفر گردشگر به این منطقه ییلاقی است.

رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری تالش درباره برگزاری بازی‌های بومی‌ـمحلی در این شهرستان تصریح کرد: مسئولان شهر لیسار کرگانرود هر ساله در تابستان با برگزاری جشنواره بازی‌های بومی‌ـمحلی در منطقه موجب شادی روح و لحظاتی مفرح برای اقوام تالشی می‌شوند که جای قدردانی دارد.

وی قلعه لیسار، کاخ‌های قشلاقی نصرالله خان، مجموعه بناهای آق‌اولر، بقعه شاه میلرزان، سواحل دریای گیسوم، مناطق ییلاقی سوباتان و آق‌اولر را از جمله جاذبه‌های تاریخی و طبیعی شهرستان تالش عنوان کرد.

انتهای پیام/2300/ل30/پ3003
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها