امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۰۳:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 92005
تاریخ انتشار: ۸ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 18
به گزارش فارس، مصطفی قنبرنژاد افزود: مهلت ثبت نام مجوز ورود به محدوده طرح ترافیک خودروهای عمومی که قبلاً 31 خرداد اعلام شده بود، تمدید گردیده و 15 ...

به گزارش فارس، مصطفی قنبرنژاد افزود: مهلت ثبت نام مجوز ورود به محدوده طرح ترافیک خودروهای عمومی که قبلاً 31 خرداد اعلام شده بود، تمدید گردیده و 15 تیر آخرین مهلت دریافت این مجوز است.

وی با اشاره به این که تمامی خودورهای پلاک عمومی شهر تهران که دو رقم سمت راست پلاک آنها 11، 12، 33 و 44 است، ملزم به دریافت مجوز طرح ترافیک هستند، اظهار کرد: دارندگان این خودروها باید نسبت به ثبت نام در سامانه شهرداری تهران به نشانی www.tehran.ir   اقدام کنند.

قنبرنژاد با بیان این که تنها خودروهای عمومی شهر تهران که دو رقم سمت راست پلاک آنها مخصوص شهر تهران است، واجد شرایط دریافت مجوز طرح ترافیک سالانه هستند، تصریح کرد: خودروهای عمومی پلاک شهرستانهای اطراف تهران برای تردد در محدوده طرح ترافیک باید از مجوزهای روزانه استفاده کنند.

وی با اشاره به این که نیسان، کامیونت، مینیبوس و برخی اتوبوسهای درون شهری از جمله خودروهای پلاک «ع» محسوب میشوند، اظهار کرد: همچنین خودروهای امدادی متعلق به ادارات آب، برق، گاز و مخابرات، آمبولانسهای متعلق به بیمارستانهای خصوصی، امداد خودروها و جرثقیلهای یدککش باید هر چه زودتر با مراجعه به دفاتر الکترونیک و ارائه مدارک نسبت به ثبت نام برای دریافت آرم طرح ترافیک اقدام کنند.

قنبرنژاد با بیان این که تنها خودروهایی که برچسب طرح ترافیک سالانه، هفتگی یا روزانه دارند میتوانند وارد محدوده طرح ترافیک شوند، تصریح کرد: علاوه بر این، صرفاً خودروهای پلاک نظامی، سیاسی، عملیات آتشنشانی، آمبولانسهای اورژانس تهران، اتوبوسهای شرکت واحد و تاکسیهای پلاک «ت» میتوانند بدون مجوز وارد محدوده طرح ترافیک شوند.

رییس واحد صدور آرم سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران در پایان خاطرنشان کرد: رویکرد مدیریت شهری در اجرای محدوده طرح ترافیک و صدور مجوزهای ورود به این محدوده، کاملاً محیط زیستی است و بر این اساس، خودروهای عمومی برای ورود به این محدوده همچون خودروهای شخصی، باید نسبت به انجام معاینه فنی در مراکز مکانیزه معاینه فنی تهران اقدام کنند.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار