امروز : یکشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 24
۰۴:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 92007
تاریخ انتشار: ۸ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 34
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از قم به نقل از روابط عمومی اداره کل استاندارد قم، محمد رضا واعظی پور اظهار کرد: در راستای ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از قم به نقل از روابط عمومی اداره کل استاندارد قم، محمد رضا واعظی پور اظهار کرد: در راستای استاندارد سازی تجهیزات شهربازی‌های استان، طی بازرسی به عمل آمده از واحد مذکور و با توجه به عدم پایبندی به تعهدات در خصوص استفاده از تجهیزات فاقد مجوز استاندارد توسط بهره‌بردار، تجهیزات مستقر در این شهر بازی شامل دو دستگاه سرسره بادی از سوی کارشناس اداره کل استاندارد تعطیل شد.

وی همچنین از شهروندان قمی خواست تا در صورت مشاهده تخلف در مورد استفاده از تجهیزات تعطیل شده مراتب را به کارشناسان اداره کل استاندارد با شماره تماس 36633195-36633351-36608808 اطلاع دهند تا در اسرع وقت نسبت به اعمال قوانین و مقررات اقدام شود.

مدیرکل استاندارد و تحقیقات صنعتی استان قم بیان کرد: استفاده و بهره‌برداری از تجهیزاتی که فاقد مجوز بهره‌برداری از طرف اداره کل استاندارد هستند ممنوع بوده و با متخلفان، برابر قوانین و مقررات برخورد قانونی و حقوقی خواهد شد.

انتهای پیام/2258/ق/پ3003
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها