امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۱۹:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 92012
تاریخ انتشار: ۸ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 42
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛ ˈمرتضی میرباقری اظهار داشت: موضوع عفاف و حجاب باید ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛ ˈمرتضی میرباقری اظهار داشت: موضوع عفاف و حجاب باید توسط تشکل‌های مردم نهاد و سمن‌ها (سازمان‌های مرم نهاد) به سامان برسد و این موضوع چیزی نیست که با امکانات دولتی و رسمی قابل انجام باشد.

میرباقری با بیان اینکه مردم باید در موضوع عفاف وحجاب ورود پیدا کنند، افزود: در صورتی که موضوع عفاف و حجاب براساس مبانی عرفی، توسط خود مردم تذکر داده شود این موضوع سامان می‌یابد.

قائم مقام وزیر کشور در امور اجتماعی و فرهنگی همچنین در آستانه ماه رمضان، گفت: برگزاری برنامه‌های فرهنگی ماه رمضان باید رونق یابد و به صورت هر چه با نشاط تر برگزار شود.

وی افزود: هماهنگی‌های لازم در این خصوص با همه دستگاه‌ها انجام شده است.

قائم مقام وزیرکشور با تاکید بر برگزاری برنامه‌های فرهنگی ماه رمضان در ساعات افطار تا سحر، گفت: همه دستگاه‌ها به صورت متمرکز باید در ساعات مشخص افطار تا سحر برنامه‌های خود را اجرا کنند.

میرباقری همچنین ادامه داد: تذکراتی هم در خصوص چگونگی برگزاری برنامه‌های شب‌های رمضان به همه دستگاه‌ها اعلام شده است که باید همه آن‌ها مد نظر قراردهند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها