امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۰۲:۱۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 92020
تاریخ انتشار: ۸ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 19
به گزارش خبرنگار انتظامی فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا، رئیس پلیس فتای تولید و تبادل اطلاعات فرماندهی انتظامی استان خراسان جنوبی گفت: ...

به گزارش خبرنگار انتظامی فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا، رئیس پلیس فتای تولید و تبادل اطلاعات فرماندهی انتظامی استان خراسان جنوبی گفت: فردی به پلیس فتا مراجعه و عنوان کرد از حساب بانکیش در مدت زمان کوتاهی مبلغ 12 میلیون تومان به سرقت رفته است و به کسی هم مظنون نیست.

سرهنگ سیدغلامرضا حسینی گفت: با گرفتن اظهارات شاکی، مهندسان پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات با انجام تحقیقات میدانی و سایبری دریافتند که فردی با داشتن اطلاعات کامل حساب بانکی شاکی اقدام به خرید اینترنتی کرده است.

وی افزود: کارآگاهان با به دست آوردن سرنخی دریافتند که تمامی سرقت ها از حساب شاکی توسط شاگرد وی انجام شده است.

رئیس پلیس فتای تولید و تبادل اطلاعات فرماندهی انتظامی استان خراسان جنوبی عنوان کرد: کارآگاهان پلیس فتا با هماهنگی های لازم فرد مورد نظر را دستگیر کردند، وی ابتدا در پلیس فتا منکر هرگونه سرقت بانکی شد ولی با نشان دادن ادله دیجیتالی و مستندات، متهم 22 ساله لب به اعتراف گشود و اظهار داشت مدتی نزد این فرد کار می کردم و او تمامی اموال، حساب های بانکی، دسته چک و... را به دلیل اعتماد به من سپرده بود و من هم با فعال کردن رمز دوم کارت های بانکی وی تمامی مشخصات را نزد خودم نگهداری کردم.

متهم ادامه داد: به دلایلی بعد از مدتی از محل کار اخراج شدم و با مشخصات بانکی وی اقدام به خرید های اینترنتی از حساب شاکی کردم.

سرهنگ حسینی تصریح کرد: با اعتراف متهم و انجام صورتجلسه انتظامی و با توجه به شکایت شاکی، متهم همراه با پرونده به دادسرای عمومی انقلاب فرستاده شد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها