امروز : یکشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 25
۰۷:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 92035
تاریخ انتشار: ۸ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 30
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، هیأت مرکزی جذب اعضای هیأت علمی با همکاری مرکز خدمات آموزشی وزارت بهداشت این فراخوان را برای ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، هیأت مرکزی جذب اعضای هیأت علمی با همکاری مرکز خدمات آموزشی وزارت بهداشت این فراخوان را برای اولین بار منتشر کرده‌اند.

پذیرش متقاضی در مقطع دکترای تخصصی (Ph. D) در رشته های مورد نیاز علوم پایه پزشکی، داروسازی و دندانپزشکی (صرفاً رشته های جامعه نگر، مواد دندانی) از جمله شرایط اختصاصی شرکت در این فراخوان است.

متقاضیان باید در آزمون سراسری دکترای تخصصی پذیرفته شده باشند. حداکثر سن برای داوطلبان برای استفاده از بورس داخل 40 سال است.

تمام دانشجویان پس از گذراندن حداقل دو نیمسال تحصیلی می‌توانند در فراخوان شرکت کنند و تا قبل از پایان تحصیلات این امکان برای همه متقاضیان شرکت در فراخوان وجود دارد. عنوان رشته متقاضی باید با عنوان رشته درج شده در فراخوان دقیقاً مطابقت داشته و پذیرش موارد مشابه ممنوع است.

دانشجویان شاغل به تحصیل در دوره‌های حضوری دانشگاههای علوم پزشکی و موسسات تابعه در اولویت پذیرش و جذب هستند.

شرط معدل مقاطع تحصیلی قبلی متقاضیان برای شرکت در فراخوان در دوره کارشناسی ارشد حداقل 16 و برای دوره دکترای حرفه ای حداقل 15 است.

در هر دانشگاه/ دانشکده در شرایط مساوی، اولویت استفاده از تسهیلات بورس با متقاضیان بومی و نخبگان و استعدادهای درخشان بر اساس آیین نامه است. متقاضیان بورس مجاز به انتخاب دو دانشگاه خواهند بود. در صورت داشتن شرایط انتخاب دو دانشگاه، انتخاب اول در اولویت قرار خواهد داشت.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها