امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۰۱:۱۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 92037
تاریخ انتشار: ۸ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 23
به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، تیم هندبال دانش‌آموزی ایران جمعه 30 خردادماه به رقابت‌های هندبال مدارس ...

به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، تیم هندبال دانش‌آموزی ایران جمعه 30 خردادماه به رقابت‌های هندبال مدارس جهان در ترکیه اعزام شد و در نهایت با نزول سیزده پله‌ای نسبت به سال 2010 در پله چهاردهم جهان قرار گرفت.

این دوره از رقابت‌ها با حضور 22 تیم از 30 خردادماه به مدت هشت روز در شهر ترابزون کشور ترکیه برگزار شد.

تیم هندبال دانش‌آموزی کشورمان در نخستین دیدار خود در مسابقات هندبال مدارس جهان در برابر اسلونی قرار گرفت و با نتیجه نزدیک 22 بر 20 بازی را به حریف خود واگذار کرد.

نماینده کشورمان در دومین دیدار خود به مصاف تیم پرقدرت آلمان رفت و در نهایت این بازی را با نتیجه 32 بر 23 به تیم دانش‌آموزی آلمان واگذار کرد.

سومین دیدار نماینده هندبال دانش‌آموزی کشورمان با ارمنستان بود که دانش‌آموزان کشورمان با نتیجه پرگل 40 بر 15 موفق شدند از سد حریف خود بگذرند.

نماینده هندبال مدارس کشورمان در چهارمین دیدار خود در برابر بلژیک صف آرایی کرد و در پایان بازی را با نتیجه 29 بر 25 واگذار کرد.

پنجمین دیدار تیم هندبال دانش‌آموزی کشورمان با نماینده دانش‌آموزی جمهوری چک بود که در پایان نتیجه این دیدار 30 بر 25 به سود جمهوری چک پایان یافت.

در ششمین دیداری که تیم هندبال دانش‌آموزی ایران در این دوره از رقابتها داشت بار دیگر در برابر تیم بلژیک قرار گرفت و این بار تیم کشورمان موفق شد با نتیجه 33 بر 21 از سد این تیم گذر کند.

تیم کشورمان در آخرین فرصتی که در این مسابقات داشت به مصاف اتریش رفت که در پایان این بازی با نتیجه 29 بر 19 به سود اتریش پایان یافت.

به گزارش فارس، تیم هندبال دانش‌آموزی کشورمان در این دوره از رقابت‌ها نمایش ضعیفی داشت و در پایان بر سکوی چهاردهم تکیه زد.

در مجموع 22 تیم در این رقابت‌ها شرکت داشتند که آلمان، برزیل و دانمارک به ترتیب اول تا سوم شدند و نماینده دانش‌آموزی کشورمان چهاردهم شد.

تیم هندبال دانش‌آموزی ایران در دوره گذشته مسابقات هندبال مدارس جهان شرکت نداشت، اما در سال 2010 که به میزبانی پرتغال برگزار شد، تیم کشورمان نایب قهرمان جهان شده بود.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها