امروز : شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۰۶:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 92039
تاریخ انتشار: ۸ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 19
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، به نقل از وزارت بهداشت، سیدحسن هاشمی این خبر را در همایش گرامیداشت داغ لاله‌ها که حکایت از ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، به نقل از وزارت بهداشت، سیدحسن هاشمی این خبر را در همایش گرامیداشت داغ لاله‌ها که حکایت از جنایات ننگین مدعیان دروغین حقوق بشر در حق کودکان مظلوم سردشت در سال 66 دارد، بیان کرد.
 
وزیر بهداشت افزود: جنایاتی که در تیر 66 دشمن علیه مردم سردشت انجام داد، امروز نیز به نوعی در دنیا علیه مسلمانان انجام می شود که نشان از ترس دشمن از اسلام دارد.
 
وی با بیان اینکه حق مسلم مردم سردشت است که از امکانات بهداشتی درمانی مناسب بهره مند شوند، گفت: به زودی تیمی در راستای حل مشکلات کمبود متخصص و تجهیزات درمانی برای رسیدگی به مشکلات مردم این منطقه به ویژه جانبازان عزیز شیمیایی اعزام خواهیم کرد.
 
هاشمی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به همت و تلاش دولت در محرومیت زدایی و رفع مشکلات بهداشتی درمانی مردم گفت: امروز شاهد حرکتهای عظیمی در عرصه سلامت هستیم که توفیقات آن را در کشور شاهدیم.
 
وزیر بهداشت با اشاره به خدمات ارائه شده در طرح تحول نظام سلامت گفت: برای اولین بار در تاریخ کشور تمام ملت ایران زیر چتر حمایت بیمه قرار گرفته و از خدمات درمانی مناسب و مطلوب بهره‌مند می‌شوند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها