امروز : دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 19
۱۶:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 92041
تاریخ انتشار: ۸ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 14
به گزارش خبرنگار انتظامی فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا، سرهنگ محمد حسین حسینی پور در تشریح این خبر گفت: فردی با مرجوعه قضایی به این پلیس ...

به گزارش خبرنگار انتظامی فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا، سرهنگ محمد حسین حسینی پور در تشریح این خبر گفت: فردی با مرجوعه قضایی به این پلیس مراجعه کرد و اظهار داشت علیرغم اینکه کارت بانکی خود را در اختیار دارد طی چندین مرحله مبالغ قابل توجهی از طریق دستگاه pos طلا فروشی شهر دیگری از عابر بانک وی خرید صورت گرفته که با توجه به اهمیت موضوع پرونده تشکیل شد و به صورت ویژه در دستور کار پلیس فتا قرار گرفت.

رئیس پلیس فتا سیستان و بلوچستان افزود: پس از بررسی میدانی از مرکز خرید و سایر اقدامات فنی مشخص شد زمانی که شاکی در سفر و منزل دوست خود اقامت داشت دوست وی از این فرصت استفاده کرده و اطلاعات کارت مهمان خود را اسکن کرده است.

وی تصریح کرد: با تکمیل تحقیقات، متهم از طریق مراجع قضایی احضار و پس از رویارویی با مدارک جمع آوری شده چاره‌ای جز بیان حقیقت نداشت؛ بنابراین به اسکن اطلاعات کارت بانکی دوست خود به روش (skimming) اعتراف کرد.

حسینی پور در پایان خاطر نشان کرد: امروزه با پیشرفت تکنولوژی و وجود ابزار مختلف و در دسترس، امکان سرقت برای سوء استفاده کنندگان بیش از گذشته فراهم شده، لذا لازم است افراد در حفظ و نگهداری اطلاعات کارت های بانکی و سایر حافظه ها که حاوی اطلاعات شخصی آنان می باشد نهایت دقت را به عمل آورند.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها