امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۲۲:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 92057
تاریخ انتشار: ۸ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 23
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شبکه سعودی «العربیة»، «احمد عاصی الجربا» رئیس ائتلاف مخالفان سوریه با محکوم کردن ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شبکه سعودی «العربیة»، «احمد عاصی الجربا» رئیس ائتلاف مخالفان سوریه با محکوم کردن تصمیم «احمد طعمه» نخست‌وزیر خود خوانده مخالفان سوریه مبنی بر انحلال گروهک «ارتش آزاد»، این تصمیم وی را خارج از اختیارات وی دانست.

«احمدالجربا» گفت: تصمیم «احمد طعمه» با ماده 31 نظام اساسی ائتلاف مخالفان در تضاد است.

از سوی دیگر در بیانیه فرماندهی عالی نظامی گروهک ارتش آزاد آمده است: منصوب کردن وزیر دفاع و وزیر داخلی از اختیارات شورای عالی نظام است نه از اختیارات نخست وزیر موقت ائتلاف مخالفان.

«احمد طعمه» نخست‌وزیر خود خوانده مخالفان سوریه، روز پنجشنبه دستور انحلال شورای نظامی مخالفان و ارتش آزاد سوریه را به علت فساد، صادر کرد.

افشای موضوع فساد گسترده در بین مخالفان سوریه در حالی است که پیش از این نیز بسیاری از گروههای درون ائتلاف مخالفان به فساد درون نیروهای ارتش آزاد اعتراض کرده بودند. آن‌ها اعتقاد دارند ارتش آزاد کمک‌های بین‌المللی و کشورهای غربی را به جای مصارف اصلی خود، چپاول می‌کند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها