امروز : جمعه ۲۸ مهر ۱۳۹۶ - 2017 October 20
۲۲:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 9206
تاریخ انتشار: ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۴۳
تعداد بازدید: 121
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی معاونت تحقیقات و فناوری،  مصطفی قانعی ضمن اعلام این خبر گفت: در حال حاضر ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی معاونت تحقیقات و فناوری،  مصطفی قانعی ضمن اعلام این خبر گفت: در حال حاضر بر اساس پایگاه اطلاعات علمی SCOPUS، جمهوری اسلامی ایران در تمام گرایش‌های علوم در جایگاه 16 جهان و رتبه نخست منطقه خاورمیانه و در علوم پزشکی و سلامت در رتبه دوم منطقه خاورمیانه قرار دارد.

معاون تحقیقات و فناوری وزیر بهداشت اضافه کرد: در صورت حفظ روند کنونی و براساس بررسی برونداد علمی کشورهای مختلف جهان تا سال 2018، کشور در جایگاه چهارم علمی جهان خواهد ایستاد و در علوم پزشکی و سلامت رتبه نخست منطقه خاورمیانه را به دست خواهیم آورد.

دانشگاه علوم پزشکی تهران به جمع 100 دانشگاه برتر جهان پیوست

قانعی افزود: بر اساس آخرین گزارش منتشر شده از سوی موسسه علم سنجی SIMAGO دو دانشگاه کشور شامل دانشگاه علوم پزشکی تهران و دانشگاه تهران به جمع یکصد دانشگاه برتر جهان پیوستند.

وی گفت: دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی تهران با رتبه 100 در گرایش علمی فارماکولوژی، سم شناسی و علوم دارویی و دانشگاه تهران با رتبه 91 در گرایش علمی دامپزشکی در جمع یکصد دانشگاه برتر دنیا قرار گرفته‌اند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها