امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۱۷:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 92062
تاریخ انتشار: ۸ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 11
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در کابل، نهاد ملی زنان افغانستان امروز (شنبه 7 تیر) در یک نشست خبری ضمن تقدیر از شرکت ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در کابل، نهاد ملی زنان افغانستان امروز (شنبه 7 تیر) در یک نشست خبری ضمن تقدیر از شرکت زنان در انتخابات ریاست جمهوری این کشور از حکومت و کاندیدای ریاست جمهوری خواست که به بن‌بست انتخاباتی هرچه زود تر پایان دهند.

«حمیده وردک» رئیس این نهاد در این نشست خبری گفت: انتخابات ریاست جمهوری حاصل زحمات و رشادت‎های مردم افغانستان است و نباید به آن وجه قوم گرایی داده شود.

«انارکلی هنریار» عضو مجلس سنا نیز دراین نشست خبری گفت: زنان افغانستان صادقانه به پای صندوق‎های رای رفته و به امید افغانستان بهتر از امروز و به دور از هرگونه  خشونت، تبعیض و قوم گرایی رای داده و به هیچ کس اجازه نمی‌دهند که به آرای آنها بی‌احترامی کنند.

درپایان این نشست خبری، قطعنامه‎ای 5 ماده‎ای مبنی بر تامین عدالت اجتماعی، نهادینه ساختن فرهنگ مردم سالاری، در نظرگرفتن سهم و حضور زنان به عنوان نیمی از جمعیت این کشور در مسایل کلان ملی و حفظ بی طرفی کمیسیون‎های انتخاباتی صادر شد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها