امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۱۲:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 92072
تاریخ انتشار: ۸ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 36
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در کابل، «عباس ابراهیم زاده» عضو مجلس نمایندگان افغانستان در نشست عمومی امروز مجلس ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در کابل، «عباس ابراهیم زاده» عضو مجلس نمایندگان افغانستان در نشست عمومی امروز مجلس اظهار داشت که احتمال بحرانی شدن افغانستان سبب شده است که تاجران تلاش کنند که در خارج از این کشور سرمایه‎گذاری کنند.

به گفته ابراهیم زاده، بن بست انتخابات اوضاع اقتصادی افغانستان را بحرانی کرده است و تاجران ملی میلی به سرمایه‎گذاری در داخل این کشور ندارند.

وی افزود که اگر روند به همین ترتیب ادامه یابد، اقتصاد افغانستان ضربه مهلکی متحمل خواهد شد، و از نمایندگان مجلس خواست که مشترکأ در روند انتخابات مداخله کرده و مذاکراتی را به منظور پایان دادن به جنجال‎های انتخابات با کاندیدای ریاست جمهوری به راه انداخته و از بن بست انتخاباتی رهایی بیابند.

«عبدالرئوف ابراهیمی» رئیس این مجلس گفت که بر اساس قانون اساسی و اصول وظایف داخلی، مجلس در روند انتخابات نمیتواند مداخله کند، اما وی خواستاری جداسازی آرای پاک از ناپاک از سوی کمیسیون مستقل انتخابات افغانستان است.

رئیس مجلس افزود که کمیسیون مستقل انتخابات و دولت افغانستان در برخورد با آرای شهروندان این کشور مسئول هستند.

بنابر تقویم انتخاباتی نتایج اولیه انتخابات در 11 تیرماه و نتایج نهایی آن در 31 تیرماه اعلام شود.

انتهای پیام/ز
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها