امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۱۶:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 92078
تاریخ انتشار: ۸ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 39
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در آمریکای لاتین، «نیکلاس مادورو» رئیس جمهور ونزوئلا با فشار بر روی وزارت نیروی این ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در آمریکای لاتین، «نیکلاس مادورو» رئیس جمهور ونزوئلا با فشار بر روی وزارت نیروی این کشور خواستار مشخص شدن هرچه سریعتر علل این اختلال در سیستم برقی کشور شد.

خبرگزاری «تله‌سور» در این خصوص نوشت: این رویداد از عصر جمعه تا‌کنون بسیاری از مناطق ونزوئلا را تحت تأثیر خود قرار داده است.

«مادورو» طی یک مصاحبه تلویزیونی خطاب به مردم کشور خود اعلام کرد: دولت ونزوئلا به‌دنبال یافتن علت این اتفاق غیر معمول در سیستم برق کل کشور بوده و سعی دارد در کمترین زمان، آن را رفع کند.

مادورو همچنین تصریح کرد که در طول این رویداد نیروهای امنیتی در سطح کشور آماده حفاظت از امنیت و آرامش مردم خواهند بود.

وی در ادامه سخنان خود پیرامون مشکلات اخیر آرژانتین بر سر پرونده صندوق کرکس خاطرنشان کرد که اقدامات دادگاه آمریکا و نمایندگان صندوق کرکس به ضرر اقتصاد تمامی کشورهای آمریکای لاتین می‌باشد.

رئیس جمهور ونزوئلا همچنین ضمن ابراز همدردی با دولت آرژانتین نسبت به آینده همه کشورهای حوزه آمریکای لاتین در مسائلی مشابه با این پرونده اظهار نگرانی کرد.

به گزارش فارس، در چند ماه اخیر شاهد خرابکاری‌های متعدی در سیستم برقی ونزوئلا بوده‌ایم که در برخی موارد موجب وقوع آتش‌سوزی در بعضی مناطق نیز شده است؛ دولت ونزوئلا هنوز به‌دنبال علل این حوادث در سراسر کشور می‌باشد.

انتهای پیام/ز
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها