امروز : شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 24
۲۰:۴۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 92083
تاریخ انتشار: ۸ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 14
«سید حسین الموسوی»، نماینده پارلمان لبنان از فراکسیون وفاداری به مقاومت در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در بیروت ...

«سید حسین الموسوی»، نماینده پارلمان لبنان از فراکسیون وفاداری به مقاومت در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در بیروت تصریح کرد که آنچه داعش در عراق و سوریه و لبنان مرتکب می‌شود، درست بودن تصمیم حزب‌الله مبنی بر مبارزه با این گروه تروریستی در پایگاه‌ها و مقرهایشان را به اثبات می‌رساند.

الموسوی افزود: آنچه ارتش لبنان و دستگاه‌های امنیتی این کشور برای مقابله با این گروه هم اکنون مرتکب آن می‌شود، نیز کشور را از درگیر شدن در طرح این تکفیری‌ها باز می‌دارد، طرحی که مهمترین هدف آن تجزیه و تقسیم منطقه به سود آمریکایی‌ها و صهیونیست‌هاست.

نماینده پارلمان لبنان افزود: جنایاتی که این گروه در لبنان مرتکب می‌شود، باید سرلوحه تمام لبنانی‌ها و از جمله دستگاه‌های امنیتی و ارتش لبنان قرار گیرد تا به مقابله با این گروه تروریستی بپردازند، به ویژه آنکه لبنان هم اکنون بیش از هر زمان دیگری در معرض خطر تکفیری‌ها قرار دارد.

الموسوی سخن خود را با این گفته به پایان رساند که تحولات سریعی که در عرصه امنیتی در منطقه روی می‌دهد، نیازمند تامل و بررسی از سوی تمام صاحبان عقل و بصیرت و منطق سیاسی متحد و منسجم و همکاری نزدیک دستگاه‌های امنیتی برای مقابله با خطر داعش و تمام تکفیری‌هایی است که به مزدوری از طرف‌های خارجی به جنگ افروزی در منطقه مشغول هستند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها