امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۱۱:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 92095
تاریخ انتشار: ۸ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 88
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، بخش جلوه گاه نور جشنواره مقاومت در قالب مسابقه مسابقه مستند،کوتاه داستانی، فیلمنامه، نماهنگ و ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، بخش جلوه گاه نور جشنواره مقاومت در قالب مسابقه مسابقه مستند،کوتاه داستانی، فیلمنامه، نماهنگ و پویانمایی برگزار می‌شود.

سازمان بسیج هنرمندان با همکاری انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس و ستاد برگزاری سیزدهمین جشنواره فیلم مقاومت به منظور رشد و شکوفایی استعداد هنری بسیجیان، شناسایی نخبگان هنری، ایجاد رقابت سالم و سازنده در بین هنرمندان بسیجی برای خلق آثار برجسته و شاخص، اقدام به برگزاری بخش (جلوه گاه نور) سیزدهمین جشنواره بین المللی فیلم مقاومت می‌کند.

این بخش با موضوعات: "نقش انقلاب اسلامی ودفاع مقدس ومجاهدت رزمندگان اسلام دراحیای هویت ایرانی– اسلامی"، "نقش جانبازان، آزادگان و خانواده شهدا در هشت سال دفاع مقدس و حفظ دستاورد های انقلاب اسلامی"،"نقش بسیج در حفظ و توسعه علمی، فرهنگی وسازندگی کشور"،"نقش همبستگی وانسجام اسلامی در حمایت از مقاومت و بیداری اسلامی"،"پرداختن به شهدای هسته ای و شهدای ترور در انقلاب اسلامی"، "نقش مردم در مقابله با تروریسم و فتنه و جریانات انحرافی و منافقین"،"جایگاه امر به معروف و نهی از منکر در سالم سازی جامعه"،"جایگاه اقتصاد مقاومتی در شکست تحریم های اقتصادی و سیاسی دشمن"،"وحدت اسلامی ومقابله با اندیشه های تکفیری"،"مقابله با جنگ نرم و شبکه های ماهواره ای و رسانه های استکباری علیه جمهوری اسلامی ایران"، "بسیج در نگاه ولایت"، "نقش بسیج در عرصه فرهنگی، اجتماعی، دینی و اقتصادی، فناوری های پیشرفته علمی و دفاعی"،"نقش خطیر بسیج در حفظ دستاوردهای انقلاب اسلامی و مقابله با تحریکات دشمنان داخلی و خارجی"، جایگاه بسیج در سازندگی ،توسعه و پیشرفت کشور"،"نقش بسیج درتشکیل بسیج جهان اسلام وتحقق فلسفه انتظار"، "نقش بسیج درامربه معروف ونهی ازمنکر"، "بسیج ونهضت نرم افزاری وتولیدعلم"، "نقش بسیج درفرهنگ سازی حجاب وعفاف"، "جایگاه خواهران بسیجی درتحکیم خانواده وایجاد روحیه جهاد و ایثار در جامعه"، "بسیج و روحیه ساده زیستی"، "بسیج و ورزش قهرمانی" طراحی و برنامه ریزی شده است.

کلیه فیلمنامه‌ها و فیلم‌هایی که با موضوعات اعلام شده از سال ۱۳۹۲ تولید شده است می‌توانند در پنج قالب مسابقه مستند،کوتاه داستانی، فیلمنامه، نماهنگ و پویانمایی شرکت نمایند و جوایز برگزیدگان در آیین اختتامیه سیزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت اهدا خواهد شد.

فیلمهای مستندی که زمان آنها حداکثر ۴۰ دقیقه باشد می توانند در این بخش شرکت نمایند. همچنین، فیلم‌های کوتاه داستانی که زمان آنها حداکثر ۳۰ دقیقه باشد می‌توانند در این بخش شرکت کنند.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها