امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۰۸:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 92096
تاریخ انتشار: ۸ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 30
«محمد ضرغام» مدیر آموزش سازمان دارالقرآن در گفت‌وگو با خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به تمدید ...

«محمد ضرغام» مدیر آموزش سازمان دارالقرآن در گفت‌وگو با خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به تمدید ثبت‌نام در طرح ارزیابی و اعطای مدرک تخصصی به داوران قرآن کریم، اظهار داشت: ثبت‌نام در این طرح از هفتم خرداد‌ماه 1393 آغاز شد و قرار بود تا هفتم تیرماه پایان پذیرد اما با توجه به استقبال افراد از این طرح تصمیم گرفتیم زمان ثبت‌نام را تمدید کنیم.

وی با بیان اینکه ثبت‌نام در طرح ارزیابی و اعطای مدرک تخصصی به داوران قرآن تا 10 تیرماه ادامه دارد، خاطر نشان کرد: تاکنون 337 نفر برای شرکت در آزمون طرح ارزیابی و اعطای مدرک تخصصی به داوران قرآن کریم ثبت‌نام کرده‌اند که از این تعداد 202 نفر را خواهران و 135 نفر را برادارن شامل می‌شوند.

ضرغام با اشاره به اینکه علاقه‌مندان به شرکت در آزمون طرح ارزیابی و اعطای مدرک تخصصی به داوران قرآن می‌توانند از طریق سایت تلاوت اقدام به ثبت‌نام کنند، گفت: این طرح در دو مرحله برگزار می‌شود که در مرحله نخست این آزمون‌ها به صورت کتبی و شفاهی در رشته‌های وقف و ابتداء، تجوید و حسن حفظ در روز 16 مردادماه برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: افرادی که در مرحله نخست این آزمون‌ها پذیرفته شدند برای شرکت در مرحله دوم که در 27 شهریور‌ماه برگزار می‌شود، باید به صورت مجدد اقدام به ثبت‌نام کنند.

ضرغام درخصوص آزمون‌های مرحله نهایی خاطر نشان کرد: در مرحله نهایی افراد باید علاوه بر مطالعه آیین‌نامه و یادگیری تلاوت‌های کاربردی، فیلم‌های مربوط به دوره تخصصی داوری را که بر روی سایت تلاوت قرار می‌گیرد دیده باشند تا پس از پخش تلاوت‌ها به درستی بتوانند داوری کنند.

انتهای پیام/ م.ا
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها