امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۱۸:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 9210
تاریخ انتشار: ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۴۳
تعداد بازدید: 113
مسعود اخوان در گفت‌و‌گو با خبرنگار جامعه فارس گفت: قرار است  ان‌شاءالله تا دو ساعت دیگر مجروحان از کاظمین حرکت کنند و  به کشور وارد شوند. وی ...

مسعود اخوان در گفت‌و‌گو با خبرنگار جامعه فارس گفت: قرار است  ان‌شاءالله تا دو ساعت دیگر مجروحان از کاظمین حرکت کنند و  به کشور وارد شوند.

وی ادامه داد: از صبح امروز قرار بود مجروحان از کاظمین حرکت و به ایران منتقل شوند که به دلیل از بین رفتن گذرنامه‌های این افراد در آن حادثه باید کارهای حقوقی آن انجام شود.

اخوان تصریح کرد: پس از اینکه کارهای قانونی انتقال شهدا نیز انجام شود پیکر شهدا ظرف چند روز آینده به کشور منتقل می‌شوند.

وی ادامه داد: امروز 5 نفر از مجروحان که 3نفر در بیمارستان بستری بودند و دو نفر هم از مجروحان سرپایی بودند به کشور باز می‌گردند آن‌ها تا ساعاتی دیگر از مرز زمینی مهران به کشور وارد می‌شوند و احتمالا در بیمارستانی در ایلام یا در شهر دیگری بستری می‌شوند.

اخوان تصریح کرد: بقیه‌ زائران و مجروحان که سرپایی درمان شدند، با توجه به پایان سفرشان، امروز  از راه زمینی مرز مهران به ایران بازگردانده می‌شوند.

وی همچنین در خصوص تعلیق پروازها به عراق گفت: ممکن است گاهی اوقات به‌دلیل بدی آب و هوا و افزایش گرد و غبار پروازهایی به کشور بازگردد اما در حال حاضر هیچ مشکلی وجود ندارد و تمام پروازها انجام می‌شود.

به گزارش فارس، عصر روز گذشته اتوبوس کاروان زائران استان گلستان در سه راهی شهر سامرا به بلد در یک عملیات تروریستی دچار سانحه شد که در این حادثه 4 نفر از هموطنانمان شهید و 17 نفر دیگر مجروح شدند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها