امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۰۷:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 92106
تاریخ انتشار: ۸ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 20
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از قم به نقل از روابط عمومی مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران، محمود خالقی قالب‌های ارائه ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از قم به نقل از روابط عمومی مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران، محمود خالقی قالب‌های ارائه آثار در جشنواره دستاوردهای برتر پژوهشی حوزه‌های علمیه خواهران را شامل نشریات علمی پژوهشی، پژوهش‌های درسی، کتاب، پایان‌نامه، تحقیق پایانی و مقاله ذکر کرد و گفت: از میان پژوهش‌های درسی آن دسته از پژوهش‌های طلاب سطح سه (کارشناسی ارشد) در جشنواره شرکت داده می‌شوند که از تاریخ یکم مهرماه سال گذشته انجام شده است.

وی افزود: خواهران حوزوی که شرط سنی شرکت در ششمین دوره جشنواره علامه حلی را ندارند می‌توانند آثار خود را شامل کتاب، پایان‌نامه سطح سه و تحقیق پایانی سطح 2 (دفاع شده از ابتدای تابستان 92 تا دهم آذر 93) و مقاله با موضوع آزاد در فراخوان جشنواره بانوی کرامت شرکت دهند.

معاون پژوهش حوزه‌های علمیه خواهران با بیان اینکه ارائه مقاله با موضوع آزاد برای معاونان پژوهشی مدیریت­‌های استانی و مراکز آموزشی سطح 2 و سه، اساتید روش تحقیق و اساتید راهنمای تحقیق پایانی الزامی است، عنوان کرد: سایر اساتید و کادر مدارس نیز به صورت اختیاری می‌توانند در این جشنواره شرکت کنند.

وی تصریح کرد: آثار علمی با محتوای تحقیق، تالیف، تصحیح و ترجمه در این جشنواره شرکت داده می‌شوند.

معاونت پژوهش حوزه‌های علمیه خواهران با بیان اینکه ثبت‌نام در جشنواره بانوی کرامت از طریق سامانه فراخوان‌های پژوهشی حوزه‌های علمیه خواهران در نشانی اینترنتی www.whc.ir انجام می‌پذیرد، افزود: مهلت شرکت در این فراخوان 10 آذرماه است.

خالقی یادآور شد: این فراخوان به منظور ترویج و تثبیت فرهنگ پژوهش و تقدیر از پژوهشگران حوزه‌های علمیه خواهران در سه مرحله مدرسه‌ای، استانی و کشوری برگزار می‌شود و به صاحبان آثار برگزیده، لوح تقدیر جشنواره و جوایز ارزنده تعلق خواهد گرفت.

انتهای پیام/2258/م/پ3003
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها