امروز : سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 12
۰۹:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 9211
تاریخ انتشار: ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۴۳
تعداد بازدید: 131
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، به‌دنبال پیگیری‌های انجام شده در خصوص تلاش برای اخذ تخفیف از شرکت‌های خدمات دهنده به زائران ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، به‌دنبال پیگیری‌های انجام شده در خصوص تلاش برای اخذ تخفیف از شرکت‌های خدمات دهنده به زائران ایرانی در عربستان و کاهش هزینه‌ها، صبح دیروز هیات حج ایران در نشست مشترکی با مدیرعملیات حج و عمره هواپیمایی سعودی، موفق به اخذ 70 دلار تخفیف از هزینه تمام شده بلیط رفت و برگشت جابه‌جایی هوایی حجاج ایرانی شد.

بنا به اعلام هیات ایرانی مذاکرات برای کاهش بیشتر نرخ بلیط و رسیدن به عدد پیشنهادی سازمان حج و زیارت تا صبح امروز سه شنبه در مکه مکرمه ادامه دارد.

در بخشی از متن نامه دفتر نمایندگی سازمان حج ایران در عربستان آمده است: درپی مذاکره با مقامات هواپیمایی عربستان سعودی در راستای عقد قرار داد حمل و نقل هوایی حج 92 و تعدیل قیمت‌ها، هیات ایرانی، در روز دوشنبه 30/2/92 نشستی کارشناسی با مدیر عملیات حج و عمره هواپیمایی سعودی برگزار کرد و باتوجه به اعلام قبلی نرخ مسیرهای نزدیک تا 720 دلار و مسیرهای دور تا 780 دلار از سوی مقامات حمل و نقل هوایی عربستان، در مذاکرات صبح امروز هیات سازمان حج موفق به اخذ 70 دلار تخفیف شد و با توافق انجام شده نرخ مسیرهای فوق الاشاره به ترتیب 650 دلار برای مسیرهای نزدیک و 720 دلار برای مسیرهای دور کاهش یافت.

هیات ایرانی علی‌رغم توافق فوق همچنان بر نظر قبلی خود مبنی بر اخذ 90 دلار تخفیف از هزینه هر مسیر پافشاری کرده که ادامه مذاکرات به زمان دیگری موکول شد.

توضیح اینکه طرف سعودی اعلام کرده، اگر قرار داد حمل و نقل هوایی حج و عمره 3 ساله منعقد شود تا 10 دلار دیگر از قیمت تمام شده تخفیف خواهد داد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار