امروز : یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 February 18
۱۰:۳۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 9212
تاریخ انتشار: ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۴۳
تعداد بازدید: 104
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از بوشهر به نقل از روابط عمومی نیروی انتظامی استان بوشهر،  حجت‌الاسلام و المسلمین محمد ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از بوشهر به نقل از روابط عمومی نیروی انتظامی استان بوشهر،  حجت‌الاسلام و المسلمین محمد بهشتی‌پور در جمع کارکنان انتظامی استان بوشهر گفت: یکی از رازهای موفقیت و تداوم انقلاب، مردمی بودن آن است زیرا مردم انقلاب را از خود می‌دانند پس با جان و دل از آن در برابر هر طوفانی محافظت می‌کنند.

جانشین عقیدتی سیاسی ناجا بیان کرد: انقلاب اسلامی ایران با رهبری حضرت امام خمینی دارای چندین نوع گفتمان بود، که گفتمان انقلابی زبان مشترک همه مسلمانان جهان شده است.

بهشتی‌پور افزود: همدلی، همراهی، اتحاد و پیروی از ولایت فقیه همیشه و در همه حال زمینه ساز موفقیت ملت ایران اسلامی در همه ابعاد سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و علمی در جهان شده است.

وی در ادامه اظهار کرد: اکنون نیز مردم همیشه در صحنه و انقلابی با انتخاب اصلح، خود را در پیشبرد اهداف عالی انقلاب اسلامی ایران سهیم می‌دانند.

جانشین عقیدتی ساسی ناجا بیان کرد: امروز تمامی ملت‌های اسلامی جهان که در بند و اسارت حکومت‌های غیر اسلامی هستند با الگو پذیری از انقلاب اسلامی ایران خواهان فروپاشی حکومت‌های غیر اسلامی حاکم بر ملت خود شده‌اند و گفتمان انقلابی راه نجات خود می‌دانند.

بهشتی‌پور با تاکید بر تزکیه نفس، ماه رجب را بهترین ماه‌ها برای تمرین تزکیه نفس دانست و بیان کرد: برای تقرب به درگاه خداوند عالم باید از ماه رجب پله به پله راه تقرب و نزدیکی را پیموده تا در شعبان، رمضان و ایام حج به اوج برسانیم و در محرم تکمیل کنیم.
انتهای پیام/66006/و
برچسب ها:
آخرین اخبار