امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۱۰:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 92121
تاریخ انتشار: ۸ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 18
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، دومین جلسه هیات نظارت بر اجرای ضوابط نشر کتاب کودک و نوجوان و بزرگسال روز چهارشنبه (4 تیر) با ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، دومین جلسه هیات نظارت بر اجرای ضوابط نشر کتاب کودک و نوجوان و بزرگسال روز چهارشنبه (4 تیر) با حضور علی جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، سید عباس صالحی معاون امور فرهنگی و اعضاء هیات نظارت برگزار شد.

در این جلسه آیین‌نامه‌های مصوب کمیته‌های تخصصی هیات نظارت درباره راه‌اندازی کارگروه‌های استانی و نیز کارگروه‌های کارشناسی در مراکز انتشاراتی مطرح و مورد بررسی اعضاء قرار گرفت.

با بررسی بندهای این دو آیین‌نامه تکمیل آن، دو آیین‌نامه تشکیل کارگروه‌های استانی و کارگروه‌های کارشناسی در مراکز انتشاراتی مورد تصویب قرار گرفت. با تصویب این آیین‌نامه‌ها به زودی تعداد بیشتری از استان‌ها و مراکز انتشاراتی در امر نظارت پیش از چاپ مشارکت می‌کنند. همچنین این اقدام علاوه بر جلب مشارکت، زمینه را برای نظارت و سرعت بیشتر در صدور مجوز پیش از چاپ  آثار در مراکز نشر و استان‌ها فراهم می کند.

در حال حاضر علاوه بر تهران،  بررسی آثار برای دریافت مجوز انتشار در استان‌های خراسان رضوی، قم، آذربایجان شرقی، اصفهان و کرمان انجام می‌شود.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها