امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۰۸:۵۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 92128
تاریخ انتشار: ۸ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 91
به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس، ویژه برنامه ماه مبارک رمضان با نام «خدا با من است» هر شب قبل از افطاراز ساعت 20 با  بخش های مختلف در حوزه ...

به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس، ویژه برنامه ماه مبارک رمضان با نام «خدا با من است» هر شب قبل از افطاراز ساعت 20 با  بخش های مختلف در حوزه ادبیات داستانی طنز لحظات افطار مخاطبان را شیرین می کند.
معرفی کتاب‌هایی در قالب طنز یکی از بخش‌هایی این برنامه است که در این بخش «سیدمهدی شجاعی» مخاطبان را با کتاب‌های کاربردی آشنا می‌کند.
در این برنامه «ساعد باقری» نیز به نیایش خوانی و بازخوانی متون کتب کهن اسلامی  می پردازد؛ همچنین شاعرانی همچون همچون ناصر فیض، احمد عربانی، یوسفعلی میرشکاک و...در برنامه حضور می یابند.
در بخشی دیگر احمد عربانی کاریکاتور های منتشره شده در نشریات طنز پس از انقلاب با موضوع رمضان را مرور می‌کند.
همچنین از دیگر آیتم های برنامه «خدا با من است» مستندگونه هایی از مکه مکرمه و مدینه منوره است که توسط «قاسم رفیعا» شاعر اثر آشنای «بچه محل امام رضا (ع) در قالب یک سفرنامه منظوم با عنوان «قاسم در میقات» تقدیم بینندگان می شود.
«بها الدین خرمشاهی» نیز به بازخوانی تاریخ کتابت قرآن و نقل لطلیف و ظرافات آیات قرآنی می پردازد.
برنامه "خدا با من است" به تهیه کنندگی امیر قمیشی و اجرای شهرام شکیبا هر شب در ساعت20 به روی آنتن شبکه آموزش سیما قرار می‌گیرد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار