امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۰۵:۴۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 9214
تاریخ انتشار: ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۴۳
تعداد بازدید: 91
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت بهداشت، حسن امامی رضوی در همایش روابط عمومی های دانشگاه ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت بهداشت، حسن امامی رضوی در همایش روابط عمومی های دانشگاه های علوم پزشکی کشور افزود: در دولتهای نهم و دهم خدمات بسیار گسترده و خوبی در بخش سلامت انجام پذیرفته است که مهمترین آنها رسیدگی به نیازهای مناطق محروم بوده است.
 
امامی رضوی افزود: به عنوان مثال در سه سال گذشته 16 هزار تخت بیمارستانی ساخته شده و 38 هزار تخت نیز در حال ساخت است.
 
وی ادامه داد: در حوزه آموزش پزشکی 127 پروژه دانشکده‌ای داشته‌ایم که 64 پروژه تکمیل شده است.
 
معاون درمان وزارت بهداشت بیان داشت: 3 هزار خانه بهداشت ساخته شده و 1300 خانه بهداشت در حال ساخت است. همچنین حدود 1360 پایگاه اورژانس پیش بیمارستانی احداث شده و 3400 آمبولانس به ناوگان اورژانس کشور اضافه شده است.
 
وی از روابط عمومی وزارت بهداشت خواست این موفقیتها را انعکاس دهند و گفت: در دولتهای نهم و دهم 1800 مرکز بهداشتی و درمانی ساخته و تحویل شهرها و روستاها شده است.
 
اعزام سالانه 1500 متخصص به مناطق محروم کشور
 
وی با اشاره به ساخت و تحویل 1200 خانه پزشکان و 700 خانه در دست ساخت، اظهار داشت: هم اکنون در اکثر مراکز درمانی کشور 4 متخصص اصلی مقیم داریم. سالانه 1500 متخصص به مناطق محروم می‌فرستیم و مردم در این مناطق با طی مسافتی در مدت زمان نیم تا یک ساعت به اولین مرکز درمانی مجهز می‌رسند و کار درمان بیماران خود را انجام می‌دهند.
 
وی از روابط عمومی‌های دانشگاههای علوم پزشکی و خدمات بهداشتی- درمانی خواست برنامه‌های سالانه و ماهانه خود را بر اساس اسناد بالادستی کشور از جمله سند تحولی نظام سلامت تنظیم و بر اساس آن عمل کنند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها