امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۱۸:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 92152
تاریخ انتشار: ۸ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۴:۳۴
تعداد بازدید: 20
حسن امامی رضوی در گفت و گو با خبرنگار بهداشت و درمان فارس درباره مصوبه اخیر مجلس مبنی بر تصویب کلیات طرح افزایش نرخ باروری و پیشگیری از کاهش رشد ...

حسن امامی رضوی در گفت و گو با خبرنگار بهداشت و درمان فارس درباره مصوبه اخیر مجلس مبنی بر تصویب کلیات طرح افزایش نرخ باروری و پیشگیری از کاهش رشد جمعیت گفت: متأسفانه در مورد مصوبه اخیر مجلس توضیحات مشخصی ارائه نشده است و به همین علت من از اظهار نظر درباره آن پرهیز دارم.

وی ادامه داد: هر مصوبه‌ای که در مورد افزایش جمعیت و نرخ باروری قرار است تصویب و اجرایی شود باید در راستای سیاستهای کلان جمعیتی مقام معظم رهبری و طرحی کارشناسی شده و پخته باشد تا در عمل به نتایج مشخصی برسد و اگر ناپخته باشد ممکن است به نتایج مطلوب نرسد و حتی مشکلات بیشتری ایجاد کند.

وی افزود: کشور ما در شرایطی نیست که بخواهیم برای جبران یک وضعیت افراطی یک تصمیم تفریطی و ناپخته بگیریم. هر تصمیمی که گرفته می‌شود باید با در نظر گرفتن همه جوانب و تبعات آن باشد نه اینکه تصمیمی بگیریم که تبعات آن غیر قابل پیش بینی است.

هفته گذشته مجلس کلیات طرحی را تصویب کرد که به موجب آن اقدام به وازکتومی، توبکتومی، هر نوع عقیم سازی و سقط جنین مجازاتی بین 3 تا 5 سال را در پی دارد.
انتهای پیام/
   
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها